Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Mam problem z Omnipingiem. Potrzebuję pingować kilkadziesiąt tysięcy adresów. Wcześniej szły mi pingi nawet po ok 1 mln dziennie ale teraz mam już ich strasznie mało bo blokuje mi serwery rpc. Czytałem tutaj że można wykupić sobie jakiś pakiet na proxymarket.pl i ustawić przez API w Omniping żeby automatycznie je aktualizował. Proszę o pomoc który pakiet mam wybrać i jak ustawić to API?

Dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa wersja OmniPing z tego co widzę 1.5 Final. Nie dawno aktualizowałem na wcześniejszą wersję i teraz znowu musiałem to zrobić. Za każdym razem muszę na nowo wpisywać projekty itd. Czy jest możliwość zrobienia backupu lub eksport projektów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukazała się aktualizacja OmniPING v1.5

- Przyspieszenie procesu pingowania

Z racji że OmniPING jest często wykorzystywany w połączeniu z OmniSPEED i żeby wyrobić się z tym co OS v2 generuje na minutę trzeba było przyspieszyć też OmniPING-a - na dedyku można wyciągnąć nawet 3 000 pingów na minutę !

@Kornelius - jak robisz aktualizację odpalasz plik update.php nie install.php i nie powinno być kłopotu

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i nie mam plików w paczce którą ściągnąłem ani update.php ani install.php. Jedynie są update_cos tam .php i podobny install. Wgrałem paczkę na serwer i miałem informacje że chce się instalować i to była cała filozofia.

Czy powinny być dokładnie takie pliki jak update.php i instal.php ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrałem... odpaliłem update_main.php - wysypało się

wpisuje adres strony głównej - wyskakuje instalator z ładnym monitem, że dane zostaną usunięte z bazy (co mnie kompletnie nie interesuje)

dziękuje do widzenia - kiedy będzie działający update (w moim przypadku) z 1.3.4 do 1.5?

póki co wgrywam backup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak masz lepiej ;)

Ja nadpisalem pliki i update_main mi wyswietla: "1:" :)

No coz kolejne podejście do OmniPing spalone ;P Próbuje co update, ale raczej nie bardzo mi sie to udaje ...

BTW dodajcie do htaccess linijki o wyłączeniu błędów, bo zawsze musze je ręcznie dodawać - a sam skrypt rzuca noticami na prawo i lewo ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności