Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jakieś cuda opowiadacie że nie działa :P - a tak poważniej proszę na PW wysłać mi dostępy (adres i hasło) do OP który nie działa z ręcznym dodawaniem do kategorii - na żadnej kopi testowej nie udało nam się wywołać takiej sytuacji żeby to nie działało

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki do projektu w kategorii manualne wkleiłem w ilości 10 k sztuk. Po wklejeniu i zatwierdzeniu w menu "strony pingowane" miałem dodanych tylko 24 szt( kliknięcie "dodaj podstronę" i powyzej wykaz linków dodanych). Po wejsciu ponownym w "strony pingowane" mam o wiele więcej ( trudno policzyć, sprawdziłem po suwaku).

Czy pomimo dodania ( z tego co widziałem po dodaniu 24 linków, nie było możliwości przesunięcia ich na ekranie więc wskazywało że nie ma ich więcej dodanych) możliwe aby cała paria była pingowana a w momencie dodania było widoczne tylko 24 linków ?

Szkoda mi stracić linki jeżeli nie będą pingowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem świeżym posiadaczem tego skryptu. Mam kilka drobnych pytań. Skonfigurowałem go z publikerem. W tym celu utworzyłem jedna kategorię. Program automatycznie pobrał domeny i podstrony z publikera. Moje ustawienia to:

okres pingowania 5 dni

pingowanie co 12h

pobieranie danych co 24h

limit podstron 500

limit podstron pobieranych na raz 100

I teraz:

1. po pierwsze czy wystarczy jedna kategoria czy ma ich być więcej?

2.czy moje ustawienia mają sens?

3. czy dobrze rozumiem ze generalny limit podstron to 500 dla tej kategorii? a co 24 h program pobiera kolejne 100 al nie będzie ich więcej niż 500 w danej kategorii?

4. Czy 500 podstron to max w danej kategorii, tak wyczytałem w instrukcji

5. czy okres pingowania, dotyczy podstrony czyli jesli program pobrał ją pierwszego dnia to będzie ja pingował do przez 5 dni, natomiast jeśli kolejna pobrał drugiego czy trzeciego itd to także będą pingowane przez 5 dni?

6. standardowe adresy szybko dostają bana, jaka jest na to rada, wprowadziłem proxy ale publiczne więc nie wiele to pomogło

7.czy w zakładce zaindeksowane podstrony powinienem oczekiwać wyników?

Proszę o pomoc

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z supportu i właścielu (Kojotek_OX) może by tak łaskawie ktoś odp w tym temacie, lub na moją wiadomość z 21 i 26 sieprnia, w którym wysłane zostałe wszystkie dane logowania do sprawdzenia czemu OMNIPING nie działa w 100%. Jak widziecie problem dotyczy wiekszej ilości osób.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie dlaczego dostaje się bany lub czy taka i siaka konfiguracja jest poprawna lub czemu mam "zaindeksowanych" wpisów tyle a tyle z tylu i tylu standardowo nie odpowiadamy z prostych powodów :

1 - support jest dla programu jeśli nie działa a nie dla uczenia jak konfigurować program (każdy ma inne techniki i zasady jakimi się kieruje przy ustawieniach kategorii)

2 - nie prowadzimy szkoleń z seo do programów w tym nie tłumaczymy czym jest "indeksacja" - że to bzdura

3 - na pytanie czemu dostaje się bany za pingowanie odp już była podawana kilka razy np tutaj: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/91047-omniping-automatyczny-system-pingujacy/page__st__750#entry1012607

Tak więc zgłoszenia dotyczące faktycznie nie działającego oprogramowania są przyjmowane i realizowane (podawana odp co zrobić / poprawić żeby program działał poprawnie)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności