Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Na pytanie dlaczego dostaje się bany lub czy taka i siaka konfiguracja jest poprawna lub czemu mam "zaindeksowanych" wpisów tyle a tyle z tylu i tylu standardowo nie odpowiadamy z prostych powodów :

1 - support jest dla programu jeśli nie działa a nie dla uczenia jak konfigurować program (każdy ma inne techniki i zasady jakimi się kieruje przy ustawieniach kategorii)

2 - nie prowadzimy szkoleń z seo do programów w tym nie tłumaczymy czym jest "indeksacja" - że to bzdura

3 - na pytanie czemu dostaje się bany za pingowanie odp już była podawana kilka razy np tutaj: https://www.forum.opt...50#entry1012607

Tak więc zgłoszenia dotyczące faktycznie nie działającego oprogramowania są przyjmowane i realizowane (podawana odp co zrobić / poprawić żeby program działał poprawnie)

Śmieszą mnie twoje wypowiedzi i tyle. Wersja 1.5 nie działa i tyle sprawdziłem to na 2 licencjach, 2 róznych hostingach. Tak że daruje sobie dalsze komentowanie Twojej wypowiedzi.

Wersja 1.3.3 FINAL - działa bez zarzutu że tak powiem. Do pobrania z panelu ( należy zamienić 1.5.zip na 1.3.3.zip )

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ukazała się wersja 1.5.1

- Zmieniono priorytet pobierania danych

Tak wiec teraz system najpierw będzie pobierał nowe adresy do pingowania zanim zacznie pingować (ostatnia wersja najpierw pingowała i jak jej zostawał czas to pobierała dopiero dane - jeśli mieliśmy dużo stron do pingowania mogło to wyglądać że OP nic nie robi)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam pewien master plan uzycia tego oprogramowania, które leży u mnie odłogiem - dajcie znac czy to u was działa i ile mniej wiecej pingow wysylacie na dobe z/bez proxy. Ja generalnie pinguje teraz inym softem, bo z tym mialem dosc nierownej walki - ale mam duza liste do przepingowania. Z gory dziekuje za wszelkie informacje ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wersja od 1.5 w wzwyż to (_|_) ilość pingów = 0 wykorzystanie proxy= 0 a support to dno w ostatnich dniach, czekam tydzień na info zwrotne i nie wiem czy się doczekam, panel licencyjny leży i kwiczy (reinstalacja jest niemożliwa)....

wnisoki pozostawiam innym, życzę dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie co Ci nie działa w wersji 1.5.1 ?

Błędy dla OmniPINGa można zgłaszać tutaj: https://bugs.seop.pl/...=index&switch=1

Aktualnie został uruchomiony nowy panel licencyjny (jeszcze nie jest w 100% skończony więc małe niedociągnięcia mogą się pojawiać) - do końca tyg wszystko będzie na cacy dokończone

Adres do panelu:

https://omnipanel.pl/panel/

Dane dostępowe:

login: mail na którego jest licencja

hasło: mail na którego jest licencja

Po zalogowaniu się do panelu proszę w pierwszej kolejności zmienić swoje hasło na nowe (Edytuj dane - menu po lewej stronie)

Uwaga:

Nowy panel jest powiązany z nowym systemem licencyjnym tak więc wszystkie stare licencje zostały przepisane do nowego konta i nowego klucza licencji licencja.zl

Nowy klucz można pobrać go po zalogowaniu się do panelu - menu po lewej stronie

Do nowego klucza są przypisane tylko zamówienia - nie ma żadnych instalacji (wszystkie zakupione licencje są nie przypisane do domen) - nie dotyczy produktów OmniSPEED / OmniWP / OmniMANAGER

Aby wykorzystać nowy klucz należy podmienić klucz na nowy i przeinstalować oprogramowanie (w większości przypadków wystarczy po prostu odpalić plik install.php i zakończyć na tym etapie instalację)

Jeśli posiadane były 2 konta lub więcej w OmniPanelu (stara wersja) wszystkie konta zostały połączone do 1 klucza i jednego panelu - na koncie takim będzie się znajdowała suma wszystkich zakupionych produktów (np jeśli ktoś posiadał OmniPING na starym koncie i OmniSPEED na nowym koncie to OmniPING został przypisany do licencji OmniSPEED-a jako tej najnowszej)

Prosimy o jak najszybsze przejście na nowy system licencji i podmianę klucza na nowy gdyż aplikacje będą się wyłączały z powodu braku autoryzacji - stare licencje są sukcesywnie wyłączane

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wersja od 1.5 w wzwyż to (_|_) ilość pingów = 0 wykorzystanie proxy= 0 a support to dno w ostatnich dniach, czekam tydzień na info zwrotne i nie wiem czy się doczekam, panel licencyjny leży i kwiczy (reinstalacja jest niemożliwa)....

wnisoki pozostawiam innym, życzę dobrej nocy

Panel już działa. W 1.5 był problem z pobieraniem adresów z sitemap, w 1.5.1 już to działa. Update można przeprowadzić przez plik update_main.php. U siebie mam akurat świeżą instalację 1.5.1 i śmiga jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności