Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a u mnie najpierw blad 1000, dogralem licencje + zrobilem uruchomienie install

i teraz dostalem info ze podpietych domen mam wiecej niz 1 i aby skontaktowac sie z administratorem ;/

hmmm dziwne

i blad taki :

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in/home/softsosn/public_html/omniping/bin/inc_add.php on line 0

Warning: mysql_error() expects parameter 1 to be resource, boolean given in/home/softsosn/public_html/omniping/bin/inc_add.php on line 0

1:

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer www na roocie... no no ;) Nie dograł wszystkich plików, bo skrypt łączy się za pomocą defaultowych ustawień php...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już też przerasta powoli... W końcu nie każdy seowiec musi być stricte informatykiem... Trochę nie uzywałem omnipinga - wchodzę i też błąd 1000. Logujęsie do omnipanelu, przegrywam lickę i hm... pliku install nie widzę jakoś w swojej instalacji (na laohoście jeśli ma to znaczenie) - jest install_main.php i install_main_z.php. Install_main nic nie robi po install_main_z dostałem komunikat:

Instalacja zakończona niepowodzeniem!

(Błąd autoryzacji : Twoja licencja umożliwia podpięcie 1 domen, wykorzystałeś ten limit i aby podpiąć więcej domen skontaktuj się ze sprzedawcą aby zakupić dodatkowe licencje.)

Kuźwa czy chociaż jeden produkt ze stajni omni mógłby się zainstalować/update'ować bez problemu??

I czy ciężko poinformować na maila, że coś autorzy pozmieniali i dostać info co i jak zrobić?

W końcu kiedyś była informacja że omniping jest w wersji FINAL i skoro takiej używam to chyba powinna mi chodzić, jeśli przy niej nic nie kombinuję? Zaraz się okaże że PHP nie takie, czegoś nie ma np. zenda, starej wersji używać nie mogę a na nową będę musiał się przenosić na inny hosting itd. itp. A na pocieszenie zostanie mi komunikat w omnipanelu, że STATUS - AKTYWNY i DATA WYGAŚNIĘCIA - NIGDY :D

EDIT: Dobra nakręciłem się trochę ale w końcu poradziłem - rzeczywiście trzeba usunąć instalację w omnipanelu i poprawnie wpisać dane do bazy sql korzystając z z install_main_z.php przy instalacji ale co fakt to fakt - problemy są zawsze i nie na prostej drogi przy żadnej aktualizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Dobra nakręciłem się trochę ale w końcu poradziłem - rzeczywiście trzeba usunąć instalację w omnipanelu i poprawnie wpisać dane do bazy sql korzystając z z install_main_z.php przy instalacji ale co fakt to fakt - problemy są zawsze i nie na prostej drogi przy żadnej aktualizacji...

Było to pisane w tym temacie: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/91047-omniping-automatyczny-system-pingujacy/page__st__900#entry1119936

, a informacja o nowym panelu była rozsyłana na maila... Naprawdę takie dziwne jest że przy instalacji trzeba podać poprawne dane do bazy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAjcie juz spokoj z tym haslem, wpisalem losowo inne aby sprawdzic reakcje, bo skoro prawidlowe dane nie rozwiazaly problemu, mylnie stwierdzilem ze drugie moje haslo moglo zostac uzyte do bazy danych.

Jakkolwiek - to nie byl powod bledu, tylko kwestia skasowania z panelu instalacji omniping.

A to juz standardem nie jest. 1 slysze aby cos usuwac skoro robi sie update.

jak ktos robi update Windows czy service packa etc to tez formatuje dysk? :D

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszedłem po dłuższym czasie do Omnipinga. Zastał mnie Błąd 1000. Wykonałem wszystkie kroki zgodnie z zaleceniami (usunięcie instalki z omnipanelu, ponowna instalacja) Instalacja przebiegła pomyślnie. Przechodzę do Omnipinga i zastaje mnie

Błąd : 0 > 1000. WTF?

Support produktów Omni odbywa się tylko przez OmniPanel > https://omnipanel.pl

DAjcie juz spokoj z tym haslem, wpisalem losowo inne aby sprawdzic reakcje, bo skoro prawidlowe dane nie rozwiazaly problemu, mylnie stwierdzilem ze drugie moje haslo moglo zostac uzyte do bazy danych.

Jakkolwiek - to nie byl powod bledu, tylko kwestia skasowania z panelu instalacji omniping.

A to juz standardem nie jest. 1 slysze aby cos usuwac skoro robi sie update.

jak ktos robi update Windows czy service packa etc to tez formatuje dysk? :D

To nie był zwykły update, był zmieniany plik licencyjny w związku z przejściem na nowy panel. Został rozesłany mailing i w temacie dot. każdego softu była informacja o potrzebie podmiany pliku. Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamec

przeczytaj i przepros ze piszesz glupoty :D

----------------------------------------------------------------

W związku z przeniesieniem systemu licencyjnego na nowy serwer oraz zmianami w samym systemie licencyjnym jest wymagane pobranie nowego klucza licencyjnego dla oprogramowania Omni licencja.zl (nie dotyczy klientów którzy posiadają OmniSPEED – ta aplikacja działa już na nowym systemie)

Nowy panel: https://omnipanel.pl/panel/

Login: mail na jakiego jest zarejestrowana licencja

Hasło: mail na jakiego jest zarejestrowana licencja

(hasła z starego panelu nie są wspierane i należy nowe hasło ustawić po pierwszym zalogowaniu do panelu)

Po pobraniu nowego klucza należy go podmienić w oprogramowaniu Omni i następnie uruchomić plik update.php (nazwa pliku może się troszkę różnić zależnie od posiadanego produktu np.: main_update.php) lub w przypadku jeśli takiego pliku nie posiada dane oprogramowanie należy uruchomić plik install.php bez kontynuowania instalacji (samo odpalenie tego pliku)

Dodatkowo zachęcamy wszystkich do pobrania najnowszych wersji aplikacji które Państwo zakupili i wykonaniu aktualizacji

OmniSPEED wymaga zainstalowania od nowa (przez podmianę plików) całego oprogramowania do wersji 2.5 lub wyżej

Wszystkie pliki/aplikacje możecie Państwo pobrać bezpośrednio z panelu klienta po zalogowaniu się.

---------------------------------------------------

Widzisz tam gdzies informacje o potrzebie kasowania poprzedniej instalacji omniping, ktora w panelu jest wykrywana?

bo ja nie. Instrukcja powinna byc kompletna, a nie

  • troche na maila wyslemy
  • troche na PIO
  • a moze troche na forum omni

i co jeszcze? w ilu miejscach nalezy sie zarejestrowac aby dzialal poprawnie program za ktory sie zaplacilo?

Litosci.. ok?

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności