Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie ja napisałem że akurat w tym poście jest informacja o potrzebie usunięcia starej instalacji?

Został rozesłany mailing i w temacie dot. każdego softu była informacja o potrzebie podmiany pliku.

Po co dyskusje ciagniesz?:)wplatasz jakies informacje, ktore nic nie wnosza do tematu. kazdy kto ma soft wie ze mailing byl puszczony, co nie zmienia faktu o innych komplikacjach ktore wynikly.

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Do podmiany jest 1 plik licencja.zl - tyle

Po wgraniu nowego pliku odpalamy main_install.php - tyle

Instalacja zgłosi się do panelu - tyle

Nikt nie pisze tutaj o potrzebie kasowania wszystkiego czy też instalowania wszystkiego od nowa na nowej bazie - wystarczy odpalić tylko plik install

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podmiany jest 1 plik licencja.zl - tyle

Po wgraniu nowego pliku odpalamy main_install.php - tyle

Instalacja zgłosi się do panelu - tyle

Nikt nie pisze tutaj o potrzebie kasowania wszystkiego czy też instalowania wszystkiego od nowa na nowej bazie - wystarczy odpalić tylko plik install

Bez usuniecia poprzedniej instalacji w panelu omni - nie dzialalo wedlug tej instrukcji przykro mi :)

Pojawial sie komunikat o tym ze nie mozna 2 kopii miec zainstalowanych i wyrzucalo blad.

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Neox - co ty znów za herezie wypisujesz - przeczytaj dokładnie oczym ludzie piszą i czego dotyczą ich pytania i swoje wypowiedzi (chyba że znów pomyliłeś programy)

@shift76 - gdybyś był na szkoleniu nie zadawał byś pytania o indeksacje więc pozwolę żeby ktoś inny mnie wyręczył z tym tematem

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności