Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Kojotek Twoje podejście do klientów pozostawia wiele do życzenia.... Jak nie był na szkoleniu to co? nie będziesz pomagał w Twoim temacie o Twoim programie, Twoim klientom?

żenada....

@shift76- nie patrz na co wyskakuje w OP jeśli masz np. PSM od mion-a to sprawdź tym. Niestety żaden program nie da CI odpowiedzi w 100% rzeczywistych

@ neox- nie mam pojęca, nie ustawiałem i działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok z pingami - przynajminej u mnie.

Polecam sprawdzenie ustawien omnipinga i tego czy zbiera statystyki.

jeden serwer pingujacy sie wywalil chyba (https://rpc.blogrolling.com/pinger/) i ma ostatnio duzo bledow, ale pozatym bez zmian:

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: czy u kogoś po aktualizacji i zmianie licencji przestał działać omniping. W piątek wgrałem licencje i od tego czasu nic - zero logów, zero pingów. Crony ustawione tak jak były wcześniej, nawet ręczne wywoływanie nic nie pomaga...

mam to samo, czekam na reakcję supportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na kategorie, u mnie też tak było pomogło ustawienie ich od 0 i wywalenie z nazw kategorii wszelkich spacji(w moim przypadku i z OA gdzie dodawało spację do linku i w OP)

Zrobiłem tak jak radziłeś, ale nadal nic się nie dzieje. Próbowałem z różnymi serwerami, różnymi proxy i nadal nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dziś w statystykach odkryłem :

pingów 20, sukcesów -750, błędów 0, minut bezczynności 3053

dla porównania wczoraj

pingów 102192,sukcesów 10120, błędów 0,minut bezczynności 9435

sytuacja się powtarza z niedzieli. W ustawieniach bez zmian.

Stwórz na omnipanel.pl zgłoszenie z dostępami do FTP OmniPinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności