Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, tak też zrobiłem i nie widzę aby OmniPing pobierał nowe proxy.

Co prawda na początku sam dodałem ręcznie listę proxy z ProxyMarket ale po paru godzinach lista cały czas ma 10 sztuk proxy (w porównaniu do innych softów które mam tam ciągle zmienia się liczba proxy w zależności od tego czy ProxyMarket wymienia proxy).

Też tak macie, że po dodaniu proxy po chwili prosiaki mają masę błędów i są blokowane przez OmniPing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

co do efektywności obecnej wersji to zamiast zachwycać się jeszcze większą wysyłką ulegam wrażeniu, że jest 10x mniejsza....

na wersji 1.3.4 wyciągał do 400k pingów na dobę, z czego 360k to były sukcesy. Na liście było wówczas około 50 serwerów + 30 proxy z proxymarket

na wersji 1.6.1 wyciąga do 100k pingów na dobę, z czego 30k to są sukcesy. Reszta błędy i braki odpowiedzi. Lista serwerów i proxy bez zmian.

Nie wiem po co w menu ustawienia możliwość ustawienia działania crona dłużej niz przez minutę, skoro i tak skrypt przerywa się po minucie.

Ustawione mam wywołanie crona 1 raz na minutę, przerwanie po 59 sekundach...

jak odpalam ręcznie adres crona to po minucie zostaje mi puste pole - ale chociaż tyle że pinguje

chce mieć takie wyniki wysyłki jak kiedyś i liczę na to że ktoś z supportu powie mi co robić... bo jak nie to chyba jedynie sensownym będzie powrót do 1.3.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawione mam wywołanie crona 1 raz na minutę, przerwanie po 59 sekundach...

jak odpalam ręcznie adres crona to po minucie zostaje mi puste pole - ale chociaż tyle że pinguje

Sprawdź ustawienia "max_execution_time" w php.ini (jeżeli masz dostęp roota).

Też zauważyłem, że ta nowa wersja dziwnie działa. Proxy z ProxyMarket zaraz oznacza jako zbanowane (chociaż jak dodałem listę innych proxy to żadnego nie zbanowało ;]), staty skoczyły mi do 277k pingów z czego tylko 54k oznaczone jako sukces (chociaż po zaindeksowanych stronach tego nie widać bo ciągle widzę tam parę adresów - w ciągu 3 dni dodało max 50 adresów ;] na listę zaindeksowanych).

Widać, że skrypt niedopracowany i zrobiony na odwal się co nie za dobrze świadczy o "wydawcy".

Jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na instrukcję do skryptu która jest napisana chaotycznie i z masą błędów ortograficznych :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odswiezam, bo jakos sie ludzie nie rzucaja na ten super soft, a ja chcialbym go pozachwalac - bo mam licke na sprzedaz ;) Co prawda nie zainstalowana, bo instrukcja dotyczy wersji 1.0 i w sumie nawet do konca nie wiadomo ktory plik to plik instalujacy, ale to drobiazgi. Kupujacy napewno sobie poradzi zarowno z ta "instrukcja" jak i samym programem.

Podczas proby instalacji przez nadpisanie program wyswietla "drobne" bledy:

Warning: unlink(./bin/admin.php) : Permission denied in /home/omni/domains/xxxx/install_z.php on line 0

Warning: file_put_contents(./bin/admin.php) : failed to open stream: Permission denied in /home/omni/domains/xxxx/install_z.php on line 0

oraz przy nowej instalacji wyswietla jedynie bledy:

Warning: include(.//install_main.php) : failed to open stream: No such file or directory in /home/omni/domains/xxxxx/public_html/index.php on line 16

Warning: include(.//install_main.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/omni/domains/xxxxx/public_html/index.php on line 16

Warning: include() : Failed opening './/install_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/omni/domains/xxxxx/public_html/index.php on line 16

ktore mam nadzieje nie maja wplywu na dalsze dzialanie programu. Pisze "mam nadzieje", bo programu w wersji 1.6.1 nie udalo mi sie zainstalowac, zapewne przez uzywanie zlego hostingu. Wszystko to sa drobiazgi i jak najbardziej polecam ten program wszystkim poczatkujacym SEOwcom.

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawle - mam nadzieję że znasz eng w stopni min jeśli nie to zapraszam do Google i translatora

Warning: unlink(./bin/admin.php) : Permission denied in /home/omni/domains/xxxx/install_z.php on line 0

Warning: file_put_contents(./bin/admin.php) : failed to open stream: Permission denied in /home/omni/domains/xxxx/install_z.php on line 0

I tak będzie to problem twojego serwera który działa jako PHP Mod (więc brawo trafiłeś z serwerem) - utwórz ręcznie plik admin.php bez zawartości i wgraj do katalogu bin oraz nadaj mu prawa do zapisu

Warning: include(.//install_main.php) : failed to open stream: No such file or directory in /home/omni/domains/xxxxx/public_html/index.php on line 16

Warning: include(.//install_main.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/omni/domains/xxxxx/public_html/index.php on line 16

Warning: include() : Failed opening './/install_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/omni/domains/xxxxx/public_html/index.php on line 16

To już nie serwer ale ... - odpal chłopie plik install.php

Rozwiązanie obu problemów myślę że jest w zasięgu twoich umiejętności tylko trzeba użyć szarych komórek - chyba że faktycznie nie znasz eng to .... - więc gdzie jest problem z aplikacją i jest to nasza wina ?

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czy ktoś jest w stanie podesłać mi na e-mail instrukcję instalacji omniping v. 1.6. Ponieważ na serwerze w omnipanel jej nie ma(a kiedy support odpowie to nie wiadomo). Najlepiej jak by ktoś podesłał na adres wojciech.fitz@onet.pl. Z góry dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

@ bieluch (i inni, którzy mają podobny problem) Błąd 1000 - jeśli masz starszą wersję OmniPinga to odpalenie install.php nic nie da. Najlepiej pobrać najnowszą wersję i wgrać (w trybie binarnym). Plik "licencja.zl" (można pobrać na swoim OmniPanelu) wgrać do katalogu "BIN" i voila. Nie wiem jak na innych hostingach, ale moja instalacja na LaoHost nie chciała ruszyć na domyślnym php 5.2, udało się dopiero i wszystko jest OK po ustawieniu wersji php 5.3. Z kolei 5.4 i 5.5 też nie działa (nie obsługuje ZENDA). Może się to komuś przyda :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy zmianę adresu instalacji trzeba gdzieś zgłaszać czy tylko wystarczty usunąć starą instalację z omnipanelu i na nowej domenie odpalić install - jak to teraz jest?

Chciałem zapytać/zgłosić bezpośrednio, ale "kontakt":

Whoops, looks like something went wrong.

Jeśli mam gdzieś zgłosić to niech ktoś z właścicieli napisze gdzie bo kontaktu żadnego nie ma :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności