Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

jaki jest limit wklejania urli ręcznie? bo jak wkleiłem jakoś 170 to wywaliło błąd, że zbyt wiele urli...

i jeszcze taka sprawa. dało by rade zrobić, żeby po skończeniu okresu pingowania adres nei był kasowany tylko stawał się nie aktywny?

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Utworzyłem sobie dwie kategorię. Chciałem sprawdzić działanie OmniPing. W pierwszej kategorii dodałem ręcznie około 15 adresów w drugim 2. Okres pingowania ustawiłem na 2dni, pingowanie co: ustawiłem na początku co 60min. Dopiero teraz ustawiłem na 5min. Limit podstron na 500.

Wczoraj z pierwszej kategorii wszystkie adresy przeszły pingowanie tylko raz. Nie wiem dlaczego....

Z drugiej grupy żaden. Nie wiem dlaczego....

Dzisiaj coś nie chcą mi się pingować.

Ostani ping:

17-Apr-2010, 14:39 // data z jakieś adresu. Powinna byś dzisiejsza.

Tylko pytanie czy dobrze zrozumiałem działanie OmniPinga. Jest duże prawdopodobieństwo, że coś źle zrobiłem :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - suport oprogramowania jest tylko na naszym forum - tak więc zapraszam https://www.omniword.pl/forum/ (jak na moje coś źle jest ustawione)

@SilverT - j/w :) ale na dzień dzisiejszy nie ma takiej opcji jeśli będzie zapotrzebowanie na taką opcje zostanie dodana

Na forum jest do pobrania nowa wersja oznaczona 1.0.2.2 jako update oraz w panelu centralnym do pobrania wersja FULL (poprawiono usuwanie wpisów z listy domen oraz poprawiono buga w połączeniu z publikerem. Jeśli ktoś korzysta z OmniPING-a w połączeniu z Publikerem wysoce zalecam aktualizację oprogramowania (nadpisanie kilku plików - szczegóły na forum w dziale OmniPING)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NieW nie było by lepiej gdyż komórka w bazie danych ma ograniczony rozmiar (wydajność MySQL) i gdyby do jednej komórki poleciało za dużo danych to ..... - musieliśmy iść na kompromis wydajność systemu i funkcjonalność + bezpieczeństwo i dlatego nie można podać więcej niż 50 (czasem adres może mieć 50 znaków a czasem i 200)

Dodatkowo chciałem poinformować o wydaniu dziś nowej wersji OmniPING 1.1.0 w której jest kilka zmian w funkcjonalności zaproponowanej na naszym forum czyli zawieszanie i podgląd kategorii. Wersja instalacyjna jest do pobrania w panelu centralnym a wersja update jak "zawsze" jest na forum wraz z dokładnymi informacjami co zostało zmienione/dodane

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadpisz pliki i sprawdź prawa do plików. Pliki przesyłamy w trybie binarnym! ustaw dla pliki install_main.php prawa 644 lub inne (ten błąd w 99% występuje z powodu błędu w transferze plików na serwer lub/i praw do plików

Miałem ten sam problem z installką na subdomenie.Wywalała się non-stop 500-tka, przy chmod 666 i 606.Pod 644 w końcu poszło.Przydałoby się to dopisać w pdfie.

Biorę się za testy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności