Skocz do zawartości

OmniPING - automatyczny system pingujący


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@ragnar

A wcześniej miałeś skrypt na subdomenie czy na domenie

Możesz pisać na pw żeby nie śmiecić

Miałem ten sam problem nic nie pomagało dopiero problem rozwiązała nowa instalacja na nowej domenie i bazie.

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
Najwartościowsze kursy online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój problem z tym skryptem jest trochę z innej bajki. Oczywiście przeglądając Wasze wpisy udało mi się zrobić upgrade do 5.1 jednak ... jeszcze na wersji 1.3.4 miałem stworzona kategorię pod Publikera, bo tak głównie chciałbym korzystać z OP, program działał 5 dni bo tak była ustawiona kategoria. I to na tyle bym miał pożytku z OP. Ani przed ani po upgrade program nie pobierał później stron do pingowania. Może ktoś z Was wie jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój problem z tym skryptem jest trochę z innej bajki. Oczywiście przeglądając Wasze wpisy udało mi się zrobić upgrade do 5.1 jednak ... jeszcze na wersji 1.3.4 miałem stworzona kategorię pod Publikera, bo tak głównie chciałbym korzystać z OP, program działał 5 dni bo tak była ustawiona kategoria. I to na tyle bym miał pożytku z OP. Ani przed ani po upgrade program nie pobierał później stron do pingowania. Może ktoś z Was wie jak rozwiązać ten problem?

Może masz ustawioną maksymalną ilość stron do pobrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem ustawioną tę liczbę, ale przy próbie jej skasowania program sam automatycznie narzucił liczbę 500. W tej chwili udało mi się doprowadzić do tego iż OP pobrał domeny ale stoi i nic nie robi już od 8h. Może to jakiś mój błąd w ustawieniach, chociaż są identyczne jak te z poprzedniej wersji i wtedy 5 dni działały. (pingowanie 5 dni, co 720minut, pobieranie co 12h, limity 500)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić by przenieść instalację na nową domenę i nowy serwer?

Zrobić backup bazy, wgrać go na nowy serwer, wgrać pliki na nowy serwer, ustawić dane do bazy w configu. Usunąć instalację z OmniPanelu i zainstalować OmniPinga na nowym serwerze przez plik install_main.php.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności