Skocz do zawartości

Firma pozycjonująca i ocena jej wyników


Oki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

Po 2 tygodniach nie powinno się oceniać ani firmy ani wyników jej działania.

Skuteczne pozycjonowanie wymaga pokory i cierpliwości.

Pisze się wziąłem nie wzięłem !

Pozdrawiam,

Mariusz

Ps. Mówi też.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo zdanie :) efekty widać dopiero 1-2 msc z uwagi na nowy silnik

- ZAMIAST pisać tutaj :) o relacji pisz z firmą

- w umowie powinno się zamieścić, że chce się mieć wgląd do pracy ;) ewentualnie

- jeśli brak efektów, czekaj (p.s. w umowie było zawrzeć klauzulę jeśli brak efektów przez okres 3 msc np. w pozycjach to umowa zostaje automatycznie zerwana)

aby było OK ;) to Ty musisz o to zadbać, po 2 tyg efekty zobaczysz :) ale BACKLINK a nie pozycje... no chyba ze ma 10 tys wyszukań :)

HMMM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu pierwszego postu w tym temacie minęło ponad 2 miesiące, no i widzę, że już wtedy miałem nosa że nic lub mało co się dzieje. Na chwilę obecną strona stoi tam gdzie była lub lekko spadła. Na Yahoo nie ma przyrostu linków i tak samo w G. Nie mogłem już dłużej tego wytrzymać i dzisiaj zacząłem pozycjonować sam. Umowę oczywiście wypowiedziałem, ale i tak muszę im zapłacić jeszcze za następne 2 miesiące (bo taki okres wypowiedzenia).

Największy błąd jaki popełniłem to, że żaden zapis w umowie mnie nie ubezpieczał przed taką sytuacją. Byłem naiwny i myślałem, że skoro ja (wtedy laik) doprowadziłem stronę do piątej pozycji to co dopiero będzie, jak się wezmą za to fachowcy :)

Wnioski: jak chcesz coś mieć dobrze zrobione zrób to sam, a tak na poważnie to nigdy więcej ryczałt i dodatkowe zapisy zabezpieczające w umowie, bo żadna firma tam ich sama nie wpisze :)

P.S.

Jedyny zapis w umowie mogący mi pomóc: "Firma zobowiązuje się do podjęcia działań mających na celu optymalny wzrost Pozycji Witryny, przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności." Jak go ugryźć, żeby nie płacić za te pozostałe 2 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W takim razie to ja jestem FRAJER przez duże FFFF. Płaciłem prawie 1000 ryczałtem od sierpnia 2011, w marcu wypowiedziałem umowę ze względu na beznadziejną pracę TS, brak efektów. Wskazówki optymalizacyjne otrzymałem po 6 miesiącach współpracy, poprosiłem o ich wdrożenie i po 18 dniach od prośby dostałem e-mail z odpowiedzią, że hasło ktore do FTP, ktore podalem jest nieprawidłowe (jest prawidłowe). Natychmiast wypowiedziałem umowę (niestety ze skutkiem na koniec maja 2012). 9 miesięcy, prawie 9000 PLN psu w du**ę.

ryczałt jest bardzo dobrym typem rozliczeń jeśli tylko się dostaje raport z tego co zostało w danym miesiącu zrobione. Płacisz 75 zł za słow/frazę więc można to myślę przeliczyć na ok 1.5h miesięcznie pracy nad jednym słowem/frazą

Efekty zależy jakie słowa i co w pierwszej kolejności jest robione ale 3 miesiące już powinny być widoczne efekty działania tej firmy

Odnośnie samego Too Solutions do tej pory miałem 2 lub 3 zapytania od ich byłych klientów i pomimo tego że mówili jakie to beee jest TS wywnioskowałem że raczej problem był nie z firmą ale z nimi i ich oczekiwaniami (odesłałem ich z kwitkiem), po za tym znam kilka osób bardzo zadowolonych z usług TS i w necie raczej same pozytywne opinie o nich są tak więc bez paniki.

Osobiście nie współpracowałem i nie współpracuje z TS (raczej są konkurencją) i swoją opinie pozytywną na ich temat mam na podstawie opinii innych osób obecnych i byłych klientów TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś byli dobrzy ... teraz już tylko "byli".

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 miesięcy, prawie 9000 PLN psu w du**ę.
Myślę że mu wybaczą i połączą się z nim w bólu :)

Za 9 k? To nie za mało za taką archeologię?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje dwa grosze do opinii o byłych klientach top solutions. Z kilkoma miałem styczność, oferując kompleksową kreację reklamową, której dopełnieniem była reklama w wyszukiwarce. To już jest wręcz symptomatyczne: rozgoryczenie, nieufność - to nie jest dobry materiał na poważne działania SEM/SEO.

@korekodwanny: 9k to sporo pieniędzy. Pokaż adres swojej strony www. Przyjrzymy się jak była linkowana i czy wykonano optymalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panie korekodwanny,

Prosze podac stronę i frazy. Nie zrobi Pan tego, bo dobrze Pan wie, że zaraz wszyscy, którzy dodali odpowiedzi do Pana komentarza zareagowaliby zupełnie inaczej.

Ja tego nie mogę zrobić ale statystyki mogę podać.

Pana pozycje to dla 27 słów: 21 jest w top5, 2 są w top10, 2 w top15 i 2 poza 100.

Koszt to jak Pan napisał 1000zł, czy to dużo za takie efekty - niech kazdy sam sobie odpowie.

Do wszystkich komentujących takie wypowiedzi

- Pamiętajcie, że nie wszystko co pisze ktoś kto jest niezadowolony, że musi płacić za usługę, jest prawdą.

Każdy z Was ma pewnie klientów solidnych, ale też i takich którzy twierdzą, że wszystko im się należy za darmo i żadnych umów nie muszą respektować.

Usługodawca SEO nie może odpowiadać za powodzenie biznesu klienta w każdym aspekcie, często sam biznes jest bez sensu i nie przynosi korzyści.

To, że jednak ktoś przekonuje się o tym po jakimś czasie i wyżywa się na wszystkich, którym musi jeszcze coś tam płacić za realizowane usługi nie tylko SEO - to nie wina przecież tych firm. Ten problem dotyczy wielu firm i postarajcie się spojrzeć na to szerzej, bo doprowadzi to do jakiejś patologii, gdzie ktoś kto nie chce płacić wejdzie na kilka serwisów opiniotwórczych i obrysuje kogo trzeba. Mało tego zanim to zrobi to jeszcze postraszy, że jak będzie musiał płacić to tak zrobi - przypadek z wczoraj.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie mogę zrobić ale statystyki mogę podać.

Pana pozycje to dla 27 słów: 21 jest w top5, 2 są w top10, 2 w top15 i 2 poza 100.

Najpewniej po update 25.04 tak się zrobiło ... aj ... ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności