Skocz do zawartości

Firma pozycjonująca i ocena jej wyników


Oki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja chciałbym się podzielić opinią na temat firmy INTERNETICA z Warszawy.

Zamówiłem pozycjonowanie 5 fraz. Dwóch -płacę jak sa w 10 i 3 na ryczałt.

PO około 1,5 miesiąca oczekiwania jednego dnia wszystkie wskoczyły do 20 google i szły w górę.

I tak było przez miesiąc.Po miesiącu nagle coś się załamało i przez kolejne 3 miesiące wszystko leci w dół.

oglądalność strony spadła do poziomu sprzed rozpoczęcia pozycjonowania ( a wzrost był 6-krotny).

Na moje monity ,że chyba coś jest nie tak pani z tej firmy odpowiedziała ,że "Google jest złożonym organizmem, który nie faworyzuje jeden strony a co za tym idzie jednej firmy, tylko rotuje firmami umieszczając je na losowych pozycjach 1 strony wynikowej".

Frazy na ryczałt - o niskiej konkurencyjności poza 1000!!!. jedna i poza 50 druga...

https://vlep.pl/yted19.jpg tutaj wyniki z oglądalności strony po 5 miesiącach pozycjonowania.

Nikt więcej nie pozycjonował strony bo nie chciałem aby jedni na drugich cos zwalali.

Kategorycznie odradzam tę firmę wszystkim zainteresowanym.

P.S.

Czy znacie jakąś firmę któa potrafi pozycjonować?

Pozdrawiam

Jarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wykres z GWT nigdy nie jest adekwatny do rzeczywistości. Bez obejrzenia strony trudno powiedzieć co może być przyczyną.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tą "oglądalnością" jest wszystko jak najbardziej w porządku. Z tego co widać pozycjonowane jest jakieś gospodarstwo agro, pensjonat. A tu zawsze jest duży wzrost odwiedzin od mniej więcej maja do początku września, czyli w wakacje i kilka tygodni przed. Tyle jeśli chodzi o oglądalność, bez adresu, jak już napisał Zgred nic powiedzieć się nie da.

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu są tylko takie firmy ;)

które potrafią pozycjonować...

oraz hobbiści i jamatorzy ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu są tylko takie firmy ;)

które potrafią pozycjonować...

oraz hobbiści i jamatorzy ;)

i Hobbici

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarcik,

z całym szacunkiem ale wydaje mi się że trochę szukasz dziury w całym. Z Twojego opisu wynika, że Internetica potraktowała Cię w miarę rzetelnie:

- jak wspomniał @zgred wykres z GWT którym się sugerujesz nie jest do końca wiarygodny

- zgodnie z tym, co napisał @RafalafaR oglądalność jest generalnie ok

- jak słusznie zauważył @fix terminy generalnie pasują do update'ów

Myślę że wylewanie swojej frustracji na forach to jednak nie najlepszy sposób na rozwiązanie jakiegokolwiek problemu. Pytasz czy znamy jakąś firmę, która "potrafi pozycjonować". Znamy, ale wątpię żeby którakolwiek chciała obsługiwać tak bezsensownie upierdliwego klienta jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarcik nie sądzę, żeby INTERNETICA nie potafiła pozycjonować, w końcu działa kilka dobrych lat na rynku.

Jak wcześniej osoby zauważyły spadek pozycji mógł być związany z update algorytmu Google. Na to nikt z pozycjonerów nie ma na to wpływu. Żadna firma nie da Ci gwarancji, że będziesz cały czas na TOP'owych pozycjach.

Poza tym pamiętaj, że pozycje nie są wyznacznikiem ilości odwiedzin, bo na to wpływ ma wiele innych czynników.

Ja bym nie wyciągał pochopnych wniosków tylko spokojnie pozwoliłbym tej firmie dalej działać.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności