Skocz do zawartości

Opaski typu "live strong"


artiko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jestem ciekawy bo widzę mnóstwo ludzi z plastikami na nadgarstku, myślących, że wspierają słuszną sprawę. Ale wielu moich znajomych wspiera "słuszną sprawę" nie zastanawiając się co kupują, od kogo, i czy w ogóle jakaś część pieniążków, które zapłacili trafi na zbożny cel. Tłumaczę im, że jak kupują na a**egro.pl czy w nadmorskich kurortach od przypadkowych ludzi to nie mają żadnej gwarancji, że cokolwiek wspierają (oprócz kieszeni producenta i sprzedawców :jezyk1: )

Powiedzcie proszę co myślicie o tym zjawisku. Pozdrawiam

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wg. mnie nie jest wazne gdzie kupisz tylko wazne jest czy kupisz oryginalne opaski czy nie. Bo jesli kupujesz lewe to faktycznie nie wspierasz zadnej fundacji tylko pana Franka i jego lewa wytwornie. W zwiazku z tym jesli jest opaska oryginalna to mozna nawet kupic na allegro - ja tam kupilem i jest oryginalna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie takie opaski tylko, że z napisem

zawsze jakis ciekawy sposob na zdobycie nowych

linkow z odpowiednim anchor textem :spam:

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności