Skocz do zawartości

Prawdopodobnie najciekawszy SEOKatalog na polskim rynku


fahofiec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak widać, pomimo wyłączonej funkcji sugerowania podkategorii i tak niektórym użytkownikom jakimś cudem udało się nowe działy zasugerować - większość z nich zatwierdziłem.

Pewnie przez PA po rejestracji :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wypowiem jako zwykły użytkownik internetu. Na pierwszy rzut oka największe wrażenie sprawia grafika, oczywiście wspaniała, przyciągająca uwagę. Jednak tak naprawdę to w pierwszym momencie nie wiedziałam, gdzie trafiłam. Jeżeli katalog stron ma służyć również osobom, które jednak niezbyt znają się na różnych niuansach, związanych z techniczną stroną projektu, a poszukują po prostu szybkiej ścieżki do poszukiwanej tematyki, to takie osoby mogą mieć problem. Kategorie wg mnie są tutaj zepchnięte gdzieś na sam koniec, trzeba do nich zjeżdżać belką, a wierzcie mi, że zwykły śmiertelnik nie bardzo to lubi (zwykły znaczy taki, który chce szybko znaleźć, to czego potrzebuje, i nie zastanawia się nad tym, ile pracy włożono w serwis). Nie widzę też wyszukiwarki, ciężko więc szybko znaleźć coś potrzebnego.

Ale grafika przepiękna :-)

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wypowiem jako zwykły użytkownik internetu.

Zgodzę się w 100% z powyższym. Piękny katalog, ale nieprzyjazny dla internautów.

O ile grafika superdopracowana, to kategorie i podkategorie zrobione po macoszemu.

Kilka wpisów dorzucam.

M

no to sobie fachowiec zrobił teraz zajęcie - wpisy pojawiają się lawinowo.

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli już o przydatności dla użytkownika to przydałaby się szukajka :)

jeszcze jedno:

"Wpis "Internetowy Katalog Stron SEO" (ID 76) dodano do ktalogu dnia "

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny katalog ale tylko graficznie. Praktycznie zero intuicyjnego poruszania się po katalogu dla zwykłego użytkownika internetu jest to co najmniej złe rozwiązanie jak i dla samego katalogu również, bo nie o to chodzi w katalogu aby przy nim się zmęczyć

Katalog stron - PR4 30k BL

Lubisz czarny humor ?

Kobieca strona rozrywkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ... kiedy klikam link do SEOKatalogu, spodziewam się:

- funkcjonalności,

- przyjaznej grafiki (zmienionego nagłówka, kolorystyki, itd.),

- komfortu podczas dodawania wpisu.

W tym miejscu gratulacje dla General_Depet :)

GDY ZOBACZYŁEM TEN KATALOG :)

Profesjonalizm i dopracowanie szczegółów godne podziwu :)

W mojej opinii:

01. Pozytywy:

+ znając budowę SEOKatalogu nie miałem problemów z tym gdzie szukać, a bardzo ważny przycisk "dodaj" jest wystarczająco wyeksponowany ( zresztą jak całe menu ),

+ o grafice się nie wypowiem więcej jak tyle, że mnie zachwyciła :D ,

+ świetny pomysł na statystyki: pełne zdania :D ,

+ wszystko inne poza kilkoma poniższymi uwagami.

02. Negatywy:

- intuicyjnie próbowałem kliknąć w powieszone strony ... lekkie rozczarowanie,

- przy dodawaniu wpisu źle wyliczył ilość znaków w opisie ( możliwe, że z powodu przycięcia FireFox'a ) :( ,

- lubię kiedy mogę dodać link w opisie ( powyżej XXX znaków ), może być 1 ale przydaje się do podania strony oferty, portfolio czy kontaktu :(

PODSUMOWUJĄC: bardzo miłe wrażenie po odwiedzeniu katalogu :D

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do katalogu dodam wpisy na aktualne potrzeby, ale nie jest zachęcający.

Ja w dużej mierze patrzę na wygodę dodawania stron a tutaj mi coś tamtem.

W ogóle nie działa mi liczenie znaków przy opisie, tylko mi? :)

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie działa mi liczenie znaków przy opisie, tylko mi? :)

mi też nie działa. Wydaje się, że to co podaje jest ilością znaków ściągnięta automatycznie z metatagów.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się grafika bardzo spodobała :), aczkolwiek jak patrze na tego gostka to widzę kolegę informatyka ze studiów :)

Natomiast jeśli chodzi o funkcjonalność: te chmurki na dole sprawiły u mnie początkowe wrażenie, że to już koniec strony i nie ma po co w dół przewijać, dopiero po głębszym przyjrzeniu się stronie zaczęłam szukać kategorii i zjechałam na dól.

Murzasichle noclegi - tanie, 10km do Zakopanego

Forum wielotematyczne

Sichle - szczegóły na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog powinien być robiony pod użytkownika, a grafika zachęcą do dodawania stron i nawet jeśli funkcjonalność nie jest na najwyższym poziomie, katalog nadrabia częścią wizualną. A ona jest najważniejsza, w końcu katalog powinien być odwiedzany i poszerzany także przez normalnych ludzi, którzy zazwyczaj są wzrokowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności