Skocz do zawartości

Prawdopodobnie najciekawszy SEOKatalog na polskim rynku


fahofiec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

grafa super i na tym się konczy. funkcjonalnie do strony użytkownika (zwykłego szarego) - porażka. Zanim pokilkałem i zorientowałem się gdzie co jest trochę mi to czasu zajęlo .Co rpawda znam się na "branży" i mnie jest łatwo odszukać co gdzi ejst o tyle znajomi juz mieli z tym DUZY problem ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, wyprzedziliscie mnie z tym templatem. sam robilem kata na nim, ale troche bledow bylo wiec sie poddalem ;)

nie ma tu absolutnie ZADNEJ nowosci czy czegos nadzywaczajnego. zwykly templat za 50 dolcow w ktorym nic nie jest zmienione i po prostu podpiety katalog. fakt wyglada ladnie ale bez przesady. pracy za duzo w tym nie bylo

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykly templat za 50 dolcow w ktorym nic nie jest zmienione i po prostu podpiety katalog.

fakt wyglada ladnie ale bez przesady. pracy za duzo w tym nie bylo

to wyjaśnia fakt niedorobionych kategorii i podkategorii.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sporo katalogów jest na takich templatkach. Turystyczny katalog mks'a to także gotowy lay, jednak tam została włożona duża praca w pozostałą część katalogu.

Tutaj było pracy góra na 3/4 godziny. Bo część użytkowa jest zrobiona zwyczajnie słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie iz to byl templatemonster, ale nie jestem pewien. mam w domu pakiet to sprzwdze nazwe. niemniej ja go kupowalem bodajze pod drupala i jak zmienialem na seokata to mnie szlag trafial, bo co chwile cos nie dzialalo.

a to ze ze katalog jest na templatce to nie mowie ze wada, sam mam na templatach (platnych i darmowych) ale nie krzycze na caly swiat ze sa najlepsze odjechane najbardziej dopracowane, itd.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: w życiu liczy się efekt ;) a nie środki :)

musze to powiedzieć zonie :) zabroni mi chodzić na spotkania SEO ;)

katalog musi być pod użytkownika a nie ładnie wyglądać.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój linksorek z tym flashem przyznasz też dla użytkownika za bardzo funkcjonalny nie jest ? A już te spadające reklamy w popupie... ;) co nie zmienia faktu że efektowny jest i ludzie do niego zaglądają ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności