Skocz do zawartości

Prawdopodobnie najciekawszy SEOKatalog na polskim rynku


fahofiec

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki grafice moc linka nie będzie większa, więc dla pozycjonera na razie jest to zwykły katalog.

I to jest sedno sprawy.

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Przecież sporo katalogów jest na takich templatkach. Turystyczny katalog mks'a to także gotowy lay, jednak tam została włożona duża praca w pozostałą część katalogu.

Tutaj było pracy góra na 3/4 godziny. Bo część użytkowa jest zrobiona zwyczajnie słabo.

Dokładnie ,ponadto w katalogach Mks'a wpisy indeksują się po kilku minutach bo są świetnie podlinkowane , są też szukajki które ułatwiają katalogowanie której tutaj niestety brakuje.

Dobry zespół jazzowy Warszawa

Świetny zespół jazzowy na bankiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dodałem wpis wyróżniony, został zaakceptowany - dzięki, ale raczej nie działa "Link do strony rotacyjnie w okienku reklamowym" - będę wdzięczny za poprawienie

pzdr

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dodałem wpis wyróżniony, został zaakceptowany - dzięki, ale raczej nie działa "Link do strony rotacyjnie w okienku reklamowym" - będę wdzięczny za poprawienie

pzdr

Dziękuję za uwagę - umieściłem stały link do wpisu w panelu "Polecane wpisy".

Bardzo dziękuję również za pozostałe cenne sugestie - postaramy się jak najszybciej naprawić zliczanie znaków opisu w formularzu dodawania wpisu, umieścić wyszukiwarkę oraz wprowadzić poprawki kosmetyczne celem zwiększenia usabilyty. W odpowiedzi na bardzo liczne pytania odnośnie grafiki - szablon katalogu jest komercyjnym produktem, który odkupiliśmy za kilkaset zł, niestety docelowo był zaprojektowany dla systemu Joomla, natomiast jego adaptacja pod SEOKatalog wymagała mnóstwo żmudnej pracy, a także niemałych modyfikacji w kodzie samego jądra katalogu (głównie przez listy kategorii) , być może rzeczywiście w wersji dla Drupala, o której wspomniał kolega w jednym z powyższych postów byłoby łatwiej, ale niestety zakupiliśmy wersję dla Joomla. Katalog już ma PR1 i będzie intensywnie linkowany.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, wyprzedziliscie mnie z tym templatem. sam robilem kata na nim, ale troche bledow bylo wiec sie poddalem :)

nie ma tu absolutnie ZADNEJ nowosci czy czegos nadzywaczajnego. zwykly templat za 50 dolcow w ktorym nic nie jest zmienione i po prostu podpiety katalog. fakt wyglada ladnie ale bez przesady. pracy za duzo w tym nie bylo

większość szablonów (lub często inspiracji) katalogów generała i innych można podobnie jak moje znaleźć na amerykańskich stronach :> Kwestia ładnie je przerobić :P

@fahofiec - mogę Ci podać na PW fajny sposób na szybkie 'przekodowanie' szablonu :P

@ilgesu - w pyramidzie z zakupionego szablonu przetrwał jedynie sam top :D

Co do samego katalogu, top ładny :) Nawet te miniaturki się lekko poruszają ;D A to że 'prawdopodobnie najciekawszy...' to akurat fajna parafraza sloganu Carlsberga bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki grafice moc linka nie będzie większa, więc dla pozycjonera na razie jest to zwykły katalog.

I to jest sedno sprawy.

Ale więcej ciekawych wpisów to mocniejszy katalog. Spróbujcie postawić "surowego" miniacza to nie będziecie mieli wpisów, ale jak go trochę przerobicie i nie będzie wyglądał jak inne - nie nadążycie z moderacją. Wiem coś o tym. Przerabiałem w zeszłym tygodniu instalowanie od nowa katalogów i jakiś czas stały surowe. Zero wpisów. Po liftingu - mimo że grafik ze mnie żaden, mam po prawie 100 wpisów dodanych dziennie. Oczywiście przed moderacją. To ile dostaje się do katalogu to sprawa drugorzędna :D

@fahowiec - świetna robota. :) Kiedyś się nauczę robić takie same piękności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się naprawić zliczanie znaków w formularzu dodawania wpisu. Pracujemy nad wdrożeniem pozostałych sugestii. Jeszcze raz dziękuję za wskazówki i proszę zgłaszać inne ewentualne uwagi.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na glownej w stopce masz jeszcze 4 projekty jako wyroznione strony. przydaloby sie by to na prawde byly wyroznione a nie tylko obrazki.

ogolnie ladny, zeby nie bylo ze tak od razu zjechalem :(

dodalbym tez miniaturki przy ostatnie, najlepsze, itd

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywnie. Razi mnie troszeczkę przeniesienie dość istotnych rzeczy na dół strony (wybór kategorii, wyróznione strony itp).

Włączyłbym ilość wpisów w kategorii.

Bardzo ładnie .

Katalog firm: Katalog firm Polska

Strony inernetowe Wrocław: strony w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku z licznymi prośbami, w ramach wielkanocnego upominku, podaję prawdopodobnie ostatni w tym półroczu pakiet darmowych kodów:

ALIWEB001

ALIWEB002

ALIWEB003

ALIWEB004

ALIWEB005

ALIWEB006

ALIWEB007

ALIWEB008

ALIWEB009

ALIWEB010

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności