Skocz do zawartości

AD ITALY


ZłoKonieczne

Rekomendowane odpowiedzi

@gniotek

Toś pojechał teraz... "wyłudzać"? Sugerujesz że ja kogoś oszukuje i okłamuje w celu osiągnięcia korzyści majątkowych? Czy nie znasz znaczenia tego słowa?

Po pierwsze wszystkie statystyki serwisu są dostępne i każdy widzi co kupuje.

Po drugie tematyka też jest jasno określona w opisie, mało tego można sobie wejść obejrzeć serwis i gdzie będą reklamy...

Po trzecie jak reklama jest całkowicie niedopasowana to takową odrzucam nawet jak jest na dzień czy dwa kupiona do testów.

Po czwarte nie widzę obowiązku kontaktowania się z takimi osobami. Nawet gdybym chciał to większość reklam kupuje "anonim" więc jak mam się z kimkolwiek kontaktować?

Czy z reklamodawcami jakich mam w AdSense też mam się kontaktować i pisać... "hej sorry ale źle to robicie... a najlepiej zablokujcie moją domenę w panelu AdWords bo nie opłaca Wam się tu reklam wyświetlać".

A maile o których piszesz nie sprawią, że będę biedniejszy, jak już to przyczynią się do zarobienia kilku złoty więcej, ale z powodów o których napisałem nie widzę takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były też przypadki reklam że CPC wychodził po kilka złotych i takie strony strasznie psują ogólne statystyki dla witryny...
jak już to przyczynią się do zarobienia kilku złoty więcej, ale z powodów o których napisałem nie widzę takiej potrzeby.

Twoja sprawa.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wykupujac w aditaly reklame np u kogos na forum, czy w ogole jest np rejestrujac sie (?) w aditaly mozliwosc przegladania jakiejs listy serwisow ktore maja uruchomione u siebie aditaly? I np gdzie moge podejrzec po ile ceni sobie taki ktos reklame i ile ma odslon dziennie? bo z aditaly spotkalem sie na dosc duzym forum, ale chcial bym jeszcze poszukac u kogos czegos takiego, to sie robi na wlasna reke? lata sie po stronkach i forach i wyszukuje czy ma wlaczone aditaly? :) czy moze jest na to jakis latwiejszy sposob?

dziwnie opisane ale moze wiadomo o co chodiz :)

Wykupując reklamę w AdTaily nie musisz się nawet rejestrować, po wykupieniu i zaakceptowaniu jej (jeśli właściciel strony moderuje reklamy) dostajesz meila z linkiem do statystyk wykupionej kampanii. AdTaily posiada oczywiście swój katalog, w którym są wszystkie dane odnośnie stron tzn. ilość odsłon miesięcznie widgetu, ilość użytkowników, kwota za 1 dzień, śr. CPC i CPM

Pyszne blogi kulinarne :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdT to oszustwo i mówie to jako reklamodawca... Niezadowolony

W statystykach systemu pokazuje mi 61 kliknięc w jednym dniu, a w systemACH statystycznych pokazuje...

GetClicky - 17

Piwik i AwStat - 15

GA - 11

Wyświetlenia też nabank są przesądzone... 15k za 1dzień i taki CTR?

Wątpię!

Robię teraz drugi niezależny test i wyglada na to, że jest podobnie

Pisze reklamacje

Bez odpowiedzi i co GXXXXXXo

Szybka Naprawa błędów WordPress - od ręki i profesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności