Skocz do zawartości

Płeć a wybór wyszukiwarki


Hellz

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno 80% kobiet korzysta z onetu...

Prawda

a 75% facetów korzysta z Onetu - to tez prawda

Ale ile z tego z wyszukiwarki ??

Ja przeciez też korzystam z onetu (nawet z wyszkiwarki (sprawdzam jak mi tam idzie pozycjonowanie))

Po za tym postrzeganie Kobiet jako istot ułomnych to głupota wiele z nich jest świetnym inżynierami a propagacja nowości wśród kobiet niczym nie ustępuje mężczyznom.

oczywiście głupota było by twierdzić, że obydiwe płcie są indetyczne .. ale róznice nie są aż tak wielkie. Generalnie można powiedzieć, że kobeity są wierniejsze i bardziej się przyzywczajają/przywiązują alw statystykach to powinno wpływac na róznice rzędu 10% a nie większe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wtracic swoje trzy gorsze do dyskusji :excl: Otoz tuz przed samym latem tego roku postanowilem zajac sie "pozycjonowaniem" strony traktujacej o dzialalnosci gospodarczej moich Rodzicow. Onet zrobil mi prezent i wyrzucil moja strone na pozycje numer jeden na haslo, ktore mnie szczegolnie interesowalo (trawlo to jakies 2 - 3 tygodnie). Od tego momentu telefon w domu dzwonil bez przerwy. Zas dzwoniacy to... praktycznie same kobiety :) Mezczyzni stanowili nedzny procent.

P.S

Na temat profilu naszej dzialalnosci: - wynajem pokoi w miejscowosci nadmorskiej.

Jastrzębia Góra - kwatery prywatne, mapa, zdjęcia, noclegi

Twoje prawo jazdy - Irlandia Północna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo - ja mam serwis dla kobiet

jeśli chodzi o wyszukiwarki to wychodzi dla googli - 90% a onet 5%

Ale nigdy nawet nie chciało mi się pozycjonować "na onet". Trochę haseł jest na podobnym miejscu ale w porównaniu z googlami to w onecie - sporo haseł dużo niżej.

Więc analizując ryzyko - szkoda mi "zaspamiać" serwis, żeby był wyżej w onecie a w googlach może "poleci na łeb na szyję".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności