Skocz do zawartości

Milon dolarów


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Tak to jest :/

Wpadasz na jakiś dobry i oryginalny pomysł to po krótkim czasie nie będzie on już taki oryginalny bo powstanie kilkadziesiąt (jak nie kilkaset) kopii :/

EDIT

LOL

najfajniejsze jest to:

"1 zł za piksel"

i w FAQ:

"[...] Zatem minimalny zakup to 100 piksel"

:)

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po raz pierwszy trafiłem na tę stronę (milliondollarhomepage.com) to gość miał dopiero kilka kwadracików sprzedanych i idea owszem wydała mi się zabawna, ale nie wierzyłem w jakiś większy sukces. A tu proszę 407200$ :)

Ktoś nawet kupił większą powierzchnię i prowadzi wynajem :)

Rozpoczęcie jest proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

heh a ja myslalem ze bede 1-wszy w Polsce

zrobilem taka sama stronke co ten chlopak z UK, wiem ze bedziecie wyzywac ze plagiatuje, ale mialem kase to pomyslalem ze zrobie cos dla siebie i dla innych(biednych dzieci)

narazie stoje w miejscu bo niewiem jak dobrze wypozycjonowac ta strone

www.pierwszymilionzlotych.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kopii milliondollarhomepage już się trochę nazbierało, aczkolwiek pomysł wciąż jest chwytliwy i póki co można na tym zarobić. Najśmieszniejsze jest to, iż wielu jego naśladowców nawet nie raczy stworzyć własnego contentu, po prostu na żywca kopiują kod, nie zmieniając nawet treści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe ale u nas by się to nieprzyjeło boa każdy woli zarabiac niz dawać a na reklamy ludzie u nas niewiele wydają, chba ze to jest firma to co innego

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe ale u nas by się to nieprzyjeło boa każdy woli zarabiac niz dawać a na reklamy ludzie u nas niewiele wydają, chba ze to jest firma to co innego

93786[/snapback]

I tu się mylisz. Kiedy ostatnio poszukiwałem polskich odpowiedników znalazłem ich kilkadziesiąt, na większości przynajmniej niewielka część pixelowej siatki była zajęta. W obecnych czasach nie ma barier w umieszczaniu reklam firm zagranicznych :aniolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

heh a ja myslalem ze bede 1-wszy w Polsce

zrobilem taka sama stronke co ten chlopak z UK, wiem ze bedziecie wyzywac ze plagiatuje, ale mialem kase to pomyslalem ze zrobie cos dla siebie i dla innych(biednych dzieci)

narazie stoje w miejscu bo niewiem jak dobrze wypozycjonowac ta strone

www.pierwszymilionzlotych.pl

Nie wierze, że pajacyk.pl u ciebie kupił :aniolek:

I dam sobie ręke uciąć, że za 2 miesiące takich stron będę tysiące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności