Skocz do zawartości

Szybko - to moze jeszcze zobaczycie..


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem tego www.google.pl/search?hl=pl&q=www.forumkwiatowe.melcom.pl&btnG=Szukaj+w+Google&lr=

super wynik... PR=6 dla tej strony...

Pasek FF dla forum pokazuje czasem, ze to forum jest w DMOZ - jak klikne okazuje sie ze niestety nie ma... Taką historie zauwaza sie jak jestm na glownej stronie forum... cos sie 'popsuło'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos sobie zrobil oszukany PR i tyle...

83107[/snapback]

Być może, ale autor sam postawil oczy jak to zobaczyl i raczej nie mam powodu jemu nie wierzyc... a wrecz przeciwnie.

Jak wejde na strone glowną tego forum to pasek PR w FF pokazuje ze forum jest w DMOZ... ale oczywiscie nie ma go tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne - w dmoz jest strona podstawiona hakusuisha.co.jp

zobacz sobie cache tego forum

83112[/snapback]

To wiem... ale piszac o DMOZ pisalem o forum pozycjonowanie (to forum) a nie forum kwiatowe... Czasem jak wchodze na strone glowna pozycjonowanie to widze wpis do DMOZ a czasem nie widze (tak od wczoraj pojawioa sie i znika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym przestalem juz lapac o czym my tu gadamy :)

O 2 roznych sprawach.. :) f.kwiatowe to jedno a PR w FF (i wpis do DMOZ) to drugie.. :) .

A mnie pasek FF pokazuje tu: directory.google.com/Top/World/Polska/Biznes/Marketing/Internetowy/Promocja/Pozycjonowanie/

ale to raczej wina paska pod FF - choć kiedyś tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak jak w temacie to jest moje forum ale jak to sie stalo nie mam pojecia.

Jestem poczatkujacy na tym forum i raczkuje odnosnie pozycjonowania.

Nie mam pojecia jak to sie stalo i jak to usunac :)

Ponadto sie obawiam czy nie dostane bada poniewaz subdomena jest mloda !

Jesli ktos wie jak temu zaradzic to prosilbym o wiadomosc.

Pozdrawiam

munky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jak to sie stalo i jak to usunac

Są według mnie 2 możliwości jak to się mogło stać:

1. Serwujesz robotowi google przekierowanie 301 na ta japońską stronę. (wątpie abyś to robił)

2. Ta japońska strona serwuje robotwi google 302 lub meta refresh 0 na Twoją stronę. (nie wiem po co mieliby to robić)

O innych powodach tej sytuacji nie mam pojęcia, ale może i istnieją inne możliwości zrobienia czegoś takiego.

Jak to usunąć nie wiem, chyba że powodem jest numer 1, to wtedy ściągnąc przekierowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powód 3. sytuacja przypadowa, przy obracaniu tyloma milionami dokumentó może coś takiego się wydarzyć.

skoro nie ma tam żadnych przekierowań pewnie wróci do normy po ponownym zindeksowaniu

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Serwujesz robotowi google przekierowanie 301 na ta japońską stronę. (wątpie abyś to robił)

Ja miałem podobny problem, być może przyczyna ta sama. (Włamanie ruskich na moją stronę).

Sprawdź, czy w pliku index.php na serwerze nie ma kodu do google cloakingu. Najlepiej ściągnij ten plik na dysk, otwórz w programie tekstowym i poszukaj słowa "google". Jeśli masz, to możesz jeszcze przejrzeć logi FTP dla pewności.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy w pliku index.php na serwerze nie ma kodu do google cloakingu.

Razcej nie ma www.google.pl/search?hl=pl&lr=&c2coff=1&sa=G&q=site:www.forumkwiatowe.melcom.pl

niemniej sprawa musiała miec cokolwiek wspólnego z przekierowaniem www.google.pl/search?hl=pl&lr=&c2coff=1&q=related:www.forumkwiatowe.melcom.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razcej nie ma www.google.pl/search?hl=pl&lr=&c2coff=1&sa=G&q=site:www.forumkwiatowe.melcom.pl

U mnie było dokładnie tak samo. :D

- Wpisanie adresu mojego forum pokazywało kopię strony, na którą było wcześniej przekierowanie.

- Wpisanie site:adres_forum pokazywało obecną kopię strony głownej.

Przekierowanie usunąłem dawno temu, a w cache była Viag_ra. :lol:

Teraz chciałem to pokazać, ale widzę, że w ciągu kilku ostatnich dni sytuacja wróciła do normy (update PR?)

Być może przekierowanie było, ale wysłałeś nowy plik index.php z dysku. Trzeba te logi FTP sprawdzić, bo też jestem ciekawy.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności