Skocz do zawartości

Dopalam i nic


moody

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A co z anchor`em ? Ma to jakieś znaczenie przy odsyłaniu do wpisu ?

w rotacji ma spore, w stalym niewielkie

przynajmniej z tego co samemu zaobserwowalem

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążąc dalej temat dopalania,

jeżeli w katalogu wpisałem się do 3 kategorii, to dopalać wszystkie 3 wpisy, które są w oddzielnych kategoriach czy raczej nie ma to znaczenia. Jeden wpis z jednej domeny ?

Pozdrawiam.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień przy samym eweblinku to za mało czasu nowy silnik strasznie wolno indeksuje ja indeksuje dopalaniem w gotlinku i trochę seomatiku (bo punkty tanie xd) i pinguje ciągle ping seo masterem (autorska miona ktory zawsze ma inne zdanie niż ja;]) i od tygodnia do 3 sie wszystko ładnie indeksuje:)

Pewnie, gotlink.pl, seomatik.pl i pingowanie np. seo masterem wystarczy. Niczego wiecej Ci nie potrzeba, no może odrobine cierpliwosci ;)

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja sam sobie dopisuję i obserwuję czy się indeksuje.

Niektóre wpisy już są w google po kilku godzinach, a niektórych nie ma - nawet kiedy są podlinkowane i czekają...

Mam za to pytanie trochę inne - czy to, że google indeksuje mój wpis (z linkiem) oznacza, że przy następnej aktualizacji wzrośnie mi liczba linków prowadzących do strony?

Na razie jak sprawdzam link:mojadomena.pl to tych linków nie przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za to pytanie trochę inne - czy to, że google indeksuje mój wpis (z linkiem) oznacza, że przy następnej aktualizacji wzrośnie mi liczba linków prowadzących do strony?

Na razie jak sprawdzam link:mojadomena.pl to tych linków nie przybywa.

Tak, wzrośnie, ale linki sprawdzaj w yahoo poprzez linkdomain:nazwastrony.pl bo google nie pokazuje wszystkich linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

Ilość linków sprawdzam też w narzędziach dla wemastera i tam jest ich więcej - choć nie tak dużo jak pokazuje yahoo.

Bardziej jestem ciekawy, czy jeśli strona jest zindeksowana to oznacza to, że zdobyłem link?

Czy nie jest to aż takie proste...

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się dopalać wpisy zaindeksowane ?

Nie, nie opłaca się, należy dopalać tylko wpisy nie zaidexowane

a ja tak przekornie zapytam co rozumiecie przez "dopalanie"???? Przywalanie punktami z swl'a rotacyjnego?

Bo jeżeli chodzi o linkowanie zaindeksowanego wpisu to jak jest w dobrym miejscu, to uważam, że warto mu dodawać mocy i zabezpieczyć przed suplementem dzięki linkowaniu, no ale to ma sens tylko w wybranych przypadkach, bo masowo to rzeczywiście może mijać się z celem.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopalanie (SWL) zaindeksowanych nie ma większego sensu.

Linkowanie do swoich wpisów w dobrych katalogach - tak. Tak właśnie tworzy się pajęczynkę.

Tak nawiasem - G nie zawsze pokazuje to co ma zaindeksowane (czytaj prawie nigdy). Czasami dobry i mocny wpis zniknie z widocznego indeksu.

Ale on tam jest i działa :shout:

Za jakiś czas pojawia się z powrotem.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem - G nie zawsze pokazuje to co ma zaindeksowane (czytaj prawie nigdy). Czasami dobry i mocny wpis zniknie z widocznego indeksu.

Ale on tam jest i działa :)

Za jakiś czas pojawia się z powrotem.

No ostatnio szczególnie to się często zdarza przy tych wahaniach site'u

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak przekornie zapytam co rozumiecie przez "dopalanie"???? Przywalanie punktami z swl'a rotacyjnego?

Bo jeżeli chodzi o linkowanie zaindeksowanego wpisu to jak jest w dobrym miejscu, to uważam, że warto mu dodawać mocy.....

Dopalanie - to proces polegający na linkowaniu wpisu w katalogu, preclu w celu jego indexacji średni czas ok 10 dni

Jeżeli bedziemy linkowali wpis w katalogu lub preclu bedzie to juz pozycjonowanie, niejednokrotnie na PIO było dlaczego moje wpisy w katalogach są wyżej od mojej strony - włąsnie dlatego

dlatego się dopala (np z e-weblinka 1000pkt na 7-10 dni) i ściaga linki a nie pozycjonuje wpisy jak znam życie jeszcze tą samą frazą

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem odwrotnego zdania.

Fraza X : strona klienta nr 1 : zaplecze nr 1 : 9 , zaplecze nr 2 : 11 , zaplecze nr 3 : 17 ,zaplecze nr 4 32

Fraza Y : strona klienta nr 2 : pozycje zaplecz zblizone

Jesli celujemy wysoko to na moc naszych BL wplyw ilosc BL do podstron z ktorych pochodza. Oczywiscie w poczatkowym okresie katalog moze wyladowac wyzej niz nasza strona.

Ale zadajcie sobie pytanie : czy chcielibyscie miec linki z top50 stronek na dana fraze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności