Skocz do zawartości

Dopalam i nic


moody

Rekomendowane odpowiedzi

...Oczywiscie w poczatkowym okresie katalog moze wyladowac wyzej niz nasza strona.

I własnie o to chodzi, często jest tak że katalog jest wieloletnią mocną domeną a pozycjoner zaczyna z świerzakiem zanim ten świerzak nabierze mocy mija sporo czasu gdzie wpisy w katalogach są przed nim a można to ominąć wiec ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
...Oczywiscie w poczatkowym okresie katalog moze wyladowac wyzej niz nasza strona.

I własnie o to chodzi, często jest tak że katalog jest wieloletnią mocną domeną a pozycjoner zaczyna z świerzakiem zanim ten świerzak nabierze mocy mija sporo czasu gdzie wpisy w katalogach są przed nim a można to ominąć wiec ?

Trudno jest jednoznacznie powiedziec tak lub nie. Wplyw na pewno ma trudnosc frazy.

Ja bym byl sklonny powiedziec ze dla latwej frazy nie warto dopalac katalogow, natomiast w przypadku trudnej frazy jest to dosc oplacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam SWL. Robię tak, że najpierw pisze wpisy do katalogów i jej dodaje. Po kilku dniach robię sobie listę niezindeksowanych wpisów i pisze precla. W tych precla umieszczamy linki do niezindeksowanych wpisów, ale pod frazą inną, niż ta, na która pozycjonuje moją stronę ale podobną do niej. Następnie na zapleczu dodaje linki do niezindeksowanych wpisów w pracach i katalogach tak długo aż się zindeksują. :)

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie robię podobnie- choć zajmuje to trochę czasu.

Dodaję ręcznie do katalogów, potem robię sobie listę i sprawdzam czy strona jest zindeksowana w google.

Na razie nie myślałem o tym, żeby linkować na stałę (pozycjonować - jak ktoś wcześniej wspomniał) tylko jak widzę, że strony nie ma w google po kilku dniach to kupuję jakiegoś linka na miesiąc i czekam dalej.

Ostatnio zrobiłem kilka "ladnych" wpisów w katalogu i te dla odmiany zacznę pozycjonować - tak z ciekawości.

Moje wpisy pojawiły się też na niektórych forach (poczytałem regulaminy i na razie wpisy nie "poleciały") - ale tutaj też nie ma reguły jeśli chodzi o tempo indeksowania - jedne wpisy były w indeksie już na drugi dzień, a inne "wiszą" w kolejce do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bedziemy linkowali wpis w katalogu lub preclu bedzie to juz pozycjonowanie, niejednokrotnie na PIO było dlaczego moje wpisy w katalogach są wyżej od mojej strony - włąsnie dlatego

Xann no proszę Cię :) - to chyba nie jest problem dla nikogo, kto ma choć odrobinę pojęcia...

Co z utrzymaniem wpisu w indeksie? Przecież sama indeksacja to w każdym lepszym/średnim preclu,katalogu prawie norma - wystarczy, że ma pingowanie.

No, ale w sumie to też tu się nie będę wypowiadał, bo nie używam swli.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że wszyscy mają pojęcie ? dziwne, skąd tyle pytań na tym forum ?

Nie uważam, ale sądzę, że jak ktoś już potrafi używać swla to już się w tym powinien orientować, bo wyprzedzenie przez wpisy to bardzo początkującego może dziwić, który często nie wie w ogóle co to swl, ale nie śledzę tych tematów o swlach więc nie wnikam.

Z resztą tak jak napisałeś tam w późniejszym poście o silniejszej domenie, to raczej domena ma tu większe znaczenie... a nie samo podlinkowanie wpisu z swla.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]nabierze mocy mija sporo czasu gdzie wpisy w katalogach są przed nim a można to ominąć wiec ?
A po co to omijać, jak można z tego mieć korzyści? Przecież to i tak nie będzie trwało wiecznie, więc w czym problem?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mamy zdejmować linkowanie? Przecież piszemy od dawna o mocy strony, na której umieszczamy linki, mocy linka na podstronie itp. A to przecież zależy również od liczby BL prowadzących do strony i do wpisu. Pewna liczna linków stałych trzyma wpis w indeksie i może spowodować, że będzie poza SI.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość to zostawiaj linki do wpisów na stronach zapleczowych na stałe. Ja nie zajmuję się pozycjonowaniem zawodowo więc nie mam tak dużego zaplecza, aby wszystkie wpisy linkować stale, no chyba, że na jednej stronie umieściłbym 5 linków razy 3 strony, które pozycjonuje czyli na każdej stronie 15 linków. ;)

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dopalania to znam lepsza metode.

Bierzesz punkty z systemu seomatik.pl, i linkujesz swoja strone, nastepnie bierzesz podstrony z linkami (prosta opcja exportu) i dodajesz do jakiejkolwiek rotacji (czy to własnej rotacji, czy jakiegos systemu rotacyjnego) dajesz troszke punktów, przykłądowo jak w gotlinku to wystarczy: 30-50 punktów na 1 podstrone, w eweb podobnie ale tam sie niewygodnie dodaje linki. Linkujesz te podstrony przez 7-12 dni.

Do tygodnia powinieneś zauwazyc znaczne wzrosty pozycji.

Dlaczego zdradzam ten przepis? Bo mam punkty w seomatik.pl i moge wynajac milionowe ilości w dobrej cenie. Czyli też mam z tego korzyść, a efekt jest faktycznie piorunujacy.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mamy zdejmować linkowanie?

może dla tego żeby nie budować sobie samemu konkurencji ? żeby kożystac z "10" linków a nie 10.000 żeby osiągnąc ten sam efekt ? Kto obserwował konkurs "o Pieninach" to wie ile fraza miała wyników przed konkursem a ile ma dziś , wystarczy przeanlizować ten przykład żeby się dowiedzieć dlaczego należy dopalać a nie pozycjonować wpisy w katalogach

Odnośnie dopalania to znam lepsza metode.

Podziele się moją metodą myśle że znacznie lepsza, katalogujesz strony adderkeim ktory jest w eweblinku, dodaje on do 400 losowo wybranych katalogów wpis, oczywiście otrzymujesz raport , linki z raportu możesz odrazu dopalic albo sobie spreclowac róniez zdderkiem do preclowania który jest w eweblinku, wszysko łądnie działa , a dziele się tym bo widze że wiekszość użytkowników eweblinka włąsnie tak robi

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że ostatnio Google wyprawia różne cuda - również stałe mocne linki powodują czasem nawet nie wzrosty, tylko spadki. Google momentami wygląda jakby przestawało sobie radzić z coraz większą liczbą stron.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mamy zdejmować linkowanie?

może dla tego żeby nie budować sobie samemu konkurencji ? żeby kożystac z "10" linków a nie 10.000 żeby osiągnąc ten sam efekt ?

Może ta strategia sprawdza się w konkursach. Jeśli mam wpisy we własnych prywatnych preclach, to wolę je wzmacniać w tradycyjny sposób - linkami stałymi.

Widzę zresztą pewną sprzeczność w Twojej wypowiedzi. Z jednej strony zalecasz zdejmowanie linkowania dla wpisów, z drugiej wychwalasz podlinkowywanie wpisów adderkiem, a to są raczej linki stałe, których nie zdejmiesz.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności