Skocz do zawartości

Dopalam i nic


moody

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę zresztą pewną sprzeczność w Twojej wypowiedzi. Z jednej strony zalecasz zdejmowanie linkowania dla wpisów, z drugiej wychwalasz podlinkowywanie wpisów adderkiem, a to są raczej linki stałe, których nie zdejmiesz.

ja dolapam strony na 7- 10 dni ale jak już wcześniej ktoś pisał ze też "dopalają" linkami stałymi to informuje że i dla takich osób też są możliwości poprzez zpreclowanie adderkiem

Każdy ma swój wypróbowany sposób ja do każdego dostarczam narzędzi

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xann, sposob adderka pewnie tez daje kopa, ale nie mozna zapominac o tym co ja napisalem.

Łączac te 2 medoty moze z tego powstać cos jeszcze lepszego.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A co powiecie na sytuację kiedy wpis w katalogu jest zindeksowany, tzn treść opisu strony ale link do strony docelowej nie (nie ma go ani narzędziu yahoo ani na stronie backlinkwatch.com

Albo np link na stronie z pr3 , anchor tekst jest w google zindeksowany ale sam link nie jest widoczny w wyżej wymienionych narzędziach.

Nie potrafię tego wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że chodzi o dobre katalogi, z pr 4-5 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam takie pytanie: Czy opłaca się podlinkować (np 10-20 linkami z linkme) wpis w mocnym katalogu takim jak np katalog.gazeta.pl czy katalog onetu? Dodam, że strony moje strony które są w tych katalogach są już na wysokich pozycjach w G, więc katalog nie powinien im zagrozić. Czy zwiększy to moc linku wychodzącego z katalogu na moją stronę, czy może jednak rozejdzie się to równo po kościach - tzn że i wpis w katalogu pofrunie wyżej oraz moja strona nieco podskoczy.

Czy może ten pomysł jest kompletnie nie trafiony i po prostu machnąć te 10-20 linków na stronę docelową?

Najlepsze kserokopiarki, drukarki dla biura Xerolux.pl

A jeśli szukasz stołu drewnianego lub szklanego zapraszam na MeblujDom.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności