Skocz do zawartości

Skaczący site?


djurek

Rekomendowane odpowiedzi

mi w jednym wymieniło cały Long Tail :zeby:

skoro wymieniło to nie jest źle, gorzej jakby wymiotło.

M

to na jedno wychodzi - tamten był lepszy :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja również zauważam dość znaczne zmiany w zasadzie same spadki Z np z 33k na 4k czy przy mniejszych serwisach z 600 na 200.

Najwięcej stron poleciało gdzieś tak ok. 10-14.03 by potem odzyskać na 2-3 dni i powrócić już do nowej wartości.

W odróżnieniu od "zwykłych" zmian site'u nie pociąga to dużych zmian w pozycjach jednak wyindeksowanie takich ilości stron jest niepokojące...

/l~~$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kolosalne spadki,

w indexie miałem 160k stron teraz tylko 55k,

Przegladalem wiekszosc stron to wszystkie mają okroje podstrony

i również nie kumam czemu tak ?

Generalnie myślę że to wynik błędu, pamiętam że łącząc się w grudniu z francuskiego googla, własnie tak przedstawiał się site..

może mają testowy (nieaktualny) index na którym przeprowadzają testy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to goolge ma teraz dużo do nadrobienia

Dziwna sytuacja że pozwolili sobie zbanować połowę polskiego internetu, karygodne.

Zauważcie też że jest okres świąteczny, co na pewno ma wpływ na wejścia (U mnie to spadek rzędu 40-60%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moim zdaniem, czasem lepiej mieć 1000 stron w indeksie wysoko, niż 100 000 w indeksie ale nisko.

Na jednej ze swoich stron miałem w indeksie zwykle około 30 tys. stron (w site), spadło do około 2,5 tys - 3 tys, ale za to te strony które zostały poszły wyżej w pozycji i generalnie ruch się zwiększył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności