Skocz do zawartości

Pressgenerator


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

Z regulaminu:

"d/ Abonament - uiszczenie z góry przez Klienta opłaty za Usługę świadczoną w określonym okresie czasowym."

na stronie głównej jest podany cennik, dobrze że sprawa oczywista jest łatwo dostępna - w niejednym serwisie dokopać się do informacji co ile kosztuje to nie lada wyczyn. Z cennika nie wynika informacja ile wynosi "określony okres czasowy" tzn. płacę, publikuję ale na jak długo B)

Poza tym wydaje się ciut drogo. W Syropie jako tako blizniaczym systemie, publikacja jednego presla, gdy totalnie nie masz własnego zaplecza, do systemu przychodzisz z niczym kosztuje 35 gr. Tutaj 39 gr i to w najtańszej opcji w przypadku wykupienia maksymalnego pakietu 1000 wpisów/390zł

Poza powyższym ciekawe, ale brak dalszych informacji czy nie będzie zainstalowany swl na moich wpisach, zbieżność tematyczna stron poza tym myślę że te 1000 serwisów to w większości zaplecze pod swl-e któregoś z pozycjonerów. Tak więc na dobrych/wartościowych stronkach to raczej nasze wpisy nie wylądują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dodało w ciągu 24h.

Dodałem na próbę do 5.

Dodało na takich stronach:

Zastanawia mnie przydzielanie do stron, bo co ma wspólnego sub domena przedłużanie-włosów, a ma wpisy jak np. katalog stron, perfumy..

>> Tanie

punkty swl - sprawdź i kup :)<<

Do sprzedania: GotLink: brak | SeoMatik: 200 000 (100k - 40 zł) | Statlink: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Przez fakt, że mam troszkę wiedzy na temat pressgeneratora to udzielę kilku odpowiedzi.

ten ostatni nie jest w indeksie

no cóż... z braku laku można nad tym pomyśleć, ale cena jest za wysoka, jednak

Nie wszystkie strony są w indeksie, ponieważ zaplecze o tak dużym zasięgu wymaga czasu, aby całościowo było zaindeksowane.

Z regulaminu:

"d/ Abonament - uiszczenie z góry przez Klienta opłaty za Usługę świadczoną w określonym okresie czasowym."

ile wynosi "określony okres czasowy" tzn. płacę, publikuję ale na jak długo

przychodzisz z niczym kosztuje 35 gr. Tutaj 39 gr i to w najtańszej opcji w przypadku wykupienia maksymalnego pakietu 1000 wpisów/390zł

Poza powyższym ciekawe, ale brak dalszych informacji czy nie będzie zainstalowany swl na moich wpisach, zbieżność tematyczna stron poza tym myślę że te 1000 serwisów to w większości zaplecze pod swl-e któregoś z pozycjonerów. Tak więc na dobrych/wartościowych stronkach to raczej nasze wpisy nie wylądują

W tej chwili z założenia wpisy będą utrzymywały się przez rok czasu.

Koszt został tak a nie inaczej ustawiony, ponieważ to nie jest zwykły system do dodawania artykułów. Miesza akapity, miesza synonimy, miesza wyrażenia, miesza nawet całe zdania. Czym więcej używacie nawiasów służących do mieszania treści tym każdy wygenerowany kolejny tekst będzie różny dla wyszukiwarki, a w każdym tekście będą konkretne linki do Waszych stron.

To zaplecze jest stworzone strikte pod pressgenerator a nie pod swl`e. Ten system ma za zadanie wprowadzić nową jakość w pozycjonowaniu stron i być lepszy od swl.

Zastanawia mnie przydzielanie do stron, bo co ma wspólnego sub domena przedłużanie-włosów, a ma wpisy jak np. katalog stron, perfumy..

Nie jesteśmy w stanie kategoryzować wpisów. Tworząc tak duże zaplecze musimy zadbać o jakość zaplecza nad czym pracujemy. Spróbujcie wzmocnić w dwa miesiące ponad 500 domen - subdommen.

Przeliczcie. 500 stron zaplecza / np. 50 kategorii. Tworzymy tym samym 10 stron dla każdej kategorii. Łamie to założenia systemu. System ma za zadanie tak mieszać treść artykułu, że każdy kolejny jest zupełnie inny od wszystkich poprzednich, więc nie musisz dodawać tylko 10 wpisów. Możesz dodać ich 500-1000 ( w przyszłości) bo system tak zamiesza elementami w treści, że każdy z opublikowanych artykułów będzie inny - pamiętajcie czym więcej elementów zmiennych w tekście i czym więcej akapitów tym teksty bardziej będą się różniły.

Przy takiej ilości wpisów i 50 kategoriom musielibyśmy mieć tysiące stron. W przyszłości system będzie umożliwiał dodanie Wasze strony a w zamian będziecie dostawać gratisowe wpisy. (do ustalenia w jakiej ilości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym dodaniem własnych stron w zamian za publikacje wpisów własnych to dobry pomysł

i na to czekam :)

Ja też. Kiedy będzie to wprowadzone? Ile średnio BL prowadzi do domen które są w systemie?

dzień w dzień zwiększamy ilość backlinków, ale trochę to będzie trwało... tych domen i subdomen trochę jest, więc wszystko wymaga czasu.

Proszę pamiętać, że każdy wpis, który dodacie sami możecie podlinkować, aby szybciej został zaindeksowany przez google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

minął miesiąc:

"d/ Abonament - uiszczenie z góry przez Klienta opłaty za Usługę świadczoną w określonym okresie czasowym."

treść regulaminu nie została nadal doprecyzowana ;)

wciąż nie wiesz czy kupując pakiet wpisów masz je na rok czy też nie wywali po miesiącu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro system jest platny, to moim zdaniem autorzy powinni zadbac o linkowanie i indeksowanie stron i wpisow we wlasnym zakresie (zaden problem, by sie to odbywalo automatem), rozumiem sugestie o linkowaniu wpisow, ale w platnym narzedziu?

jedno pytanie: po co jest to?

<meta name="revisit-after" content="1 days" />

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności