Skocz do zawartości

Pressgenerator


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

Koszt został tak a nie inaczej ustawiony, ponieważ to nie jest zwykły system do dodawania artykułów. Miesza akapity, miesza synonimy, miesza wyrażenia, miesza nawet całe zdania. Czym więcej używacie nawiasów służących do mieszania treści tym każdy wygenerowany kolejny tekst będzie różny dla wyszukiwarki, a w każdym tekście będą konkretne linki do Waszych stron.

To zaplecze jest stworzone strikte pod pressgenerator a nie pod swl`e. Ten system ma za zadanie wprowadzić nową jakość w pozycjonowaniu stron i być lepszy od swl.

czyli to samo co SyropLive ze swoim mixerem Safiro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Taki kod można uzyskać prosząc o niego pisząc do zespołu pressgeneratora przez formularz, bądź zgłaszając taką chęć tutaj na forum.

Co do kosztów znalazłem takie coś https://www.allegro.pl/item1019253987_pozyc...nerator_pl.html

Jednak aukcja już zakończona i niema nowych wystawionych :)

50% kod promocyjny zachęcił by wiele osób do wypróbowania

Jak zdobyć taki kod ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Tak więc ja zgłaszam taką chęć tutaj na forum ;)

@bieluch - udało się dodać artykuły?? Czekam na informacje z recenzji systemu. Jak będziesz potrzebował dodatkowych kuponów to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Udało się czemu miało się nie udać :D Na recenzje jeszcze za wcześnie aczkolwiek bardzo kiepsko ten system się indexuje nawet jeśli się mu pomorze zobaczymy co będzie w przyszłości jak już wspomniałem za wcześnie na rzetelną opinie.

Swoją drogą zrobili byście coś żeby dało się jakoś wyeksportować te adresy do pliku xml albo txt bo kopiowanie ręcznie 1000 czy 500 adresów to zgroza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nowe oblicze pressgeneatora. System będzie automatycznie dodawał artykuły prasowe, linkujące do twojego serwisu internetowego. Wzmocnij wizerunek swojej firmy/marki/produktu. Zapraszam na www.pressgenerator.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej przydałaby się możliwość eksportu listy z historii jak i podlinkowanie zaplecza. Ja również mam nadzieję, że ten projekt pójdzie w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności