Skocz do zawartości

Szukam programu do email


webmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może ktoś z Was mógłby polecić mi program do email, który mieści się (wraz ze wszystkimi ustawieniami) na dyskietce i służy do sprawdzania wielu skrzynek POP (nie musi być to normalny klient email, wystarczy sprawdzanie)? Mam wiele kont email i sprawdzanie ich to istna zmora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może ktoś z Was mógłby polecić mi program do email, który mieści się (wraz ze wszystkimi ustawieniami) na dyskietce i służy do sprawdzania wielu skrzynek POP (nie musi być to normalny klient email, wystarczy sprawdzanie)? Mam wiele kont email i sprawdzanie ich to istna zmora...

83240[/snapback]

Hmmm... Na dyskietce ? Chcesz przenosic program na dyskietce by go odpalac na roznych kompach !?!? Jeśli dobrze zrozumiałem - to masz chory pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Na dyskietce ? Chcesz przenosic program na dyskietce by go odpalac na roznych kompach !?!? Jeśli dobrze zrozumiałem - to masz chory pomysł...

83302[/snapback]

Konkretnie: na dwoch roznych. Czemu taki pomysl jest chory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie: na dwoch roznych. Czemu taki pomysl jest chory?

Coż dodać... domniemam, ze nie możesz zainstalować tam jakiegoś programu pocztowego.. hhmm... a dlaczego chory ? Bo jaki producent programu pocztowego przewidzi mozliwosc uzytkowania takiego programu na dyskietce (tzn ilu osobom sie to przyda !?) Ja bym takiego programu nie napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plugin do tlena ma coś podobnego... gdzieś były takie małe programiki co można było odpalac bez instalki, a jak nie to polecam domenke mail2web.com można sobie tam zrobić konto i z jednej stronki sprawdzac wszystkie emaile no i mieć pod ręką wszystkei potrzebne linki :spam:

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tlen da sie póścić bez instalacji :D

83528[/snapback]

Zwłaszcza z dyskietki :lol:

Znalazłem już odpowiedni programik, ale niestety nie obsługuje GMaila, bo gmailowy pop3 idzie po SSLu, a to w ogóle nie obsługuje SSLa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności