Skocz do zawartości

[Prywata] Szukam dobrego grafika


mb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Na pewno wielu z Was zlecało prace graficzne firmom zewnętrznym oraz freelancerom. Moglibyście podać jakieś namiary na sprawdzone osoby? Mam wersje strony w wersji "mało artystycznej" gdzie wszystko jest czarnobiałe, mniej więcej pokazane gdzie jaki element powinien się znajdować, teraz czas ubrać to w ładną szatę (każdy typ podstrony), dopasować kolorystykę do charakteru serwisu, stworzyć logo, utworzyć ikonki itd Można powiedzieć że chodzi o całą identyfikacje wizualna - zależy mi aby wszystko było spójne. Najistotniejsza jest dla mnie jakość, możliwość wprowadzania późniejszych poprawek, cena to sprawa drugorzędna.

Orientuje się ile może kosztować taka usługa? - pytam aby się zorientować i mieć jakiś punkt odniesienia :zeby:

Najchętniej przejrzałbym jakieś portfolio, ocenił zdolności danej osoby.

Z góry dzięki za wszelkiego rodzaju wskazówki ;)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz ogłoszenie na forum grafart.org

Ja ostatnio napisałem bo potrzebowałem jakiegos projektu to odezwało się chyba z 40 grafików...

Co do cen wszystko zalezy od zaawansowanie projektu. Ceny zaczynają sie już od 150zł

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przynajmniej ja się jego stylem jaram.
To może podaj jakieś adresy stron z grafiką webową jego kreacji, bo co innego plakaty, a co innego grafika dla www.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ceny w/g mnie przystępne jak na ten "poziom" wykonania.

Uchyl rąbka tajemnicy o tych cenach.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja projekt u niego zamawiałem ponad pół roku temu, więc nie powiem nic co do aktualnych cen, ale ja naprawdę fajną grafikę dostałem u niego za bodajże 550 zł. Oczywiście wszystko zależy od ilości podstron, oraz skomplikowania projektu.

EDIT:

Jeszcze do autora tematu, z poprawkami nie było problemu, kilka razy zmieniała mi się koncepcja co do niektórych elementów i nie było problem ze zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja naprawdę fajną grafikę dostałem u niego za bodajże 550 zł. Oczywiście wszystko zależy od ilości podstron, oraz skomplikowania projektu.

Te 550 zł. to za cały projekt z iloma podstronami ? Mógłbyś dać linka, żeby można zobaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności