Skocz do zawartości

Re captcha złamana?


Eldoka

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety pudlo. Serwisu te bazuja na sofcie nie na ludziach.

napewno ?

Hi. I need to crack captcha. Do you provide a captcha decoders?

DeCaptcher CAPTCHA solving is processed by humans. So the accuracy is much better than an automated captcha solver ones

i chyba wszystko w temacie

edit:

cena

You pay for correctly recognized CAPTCHAs only

The price is $2 for 1000 CAPTCHAs.

oba cytaty pochodzą z decaptchera

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oco ta kutnia bo nie załapałem ?

Jeśli chcesz zabezpieczyć soft i nie ma to być token obrazkowy oraz płatności on-line to rozwiązanie jest proste "system pytań i odpowiedzi"

Czyli zamiast obrazka masz do wpisania odpowiedź na pytanie gdzie ustala się zarówno pytania jaki i odpowiedzi. Bardzo często stosowane np żeby podać wynik prostego działania matematycznego (to się da łatwo obejść), ale jak np pytanie będzie brzmiało: Jakie obywatelstwo miał Papierz Jan Paweł II? - tutaj już automat oraz hindus odpowiedzi nie podadzą tak łatwo - pytania od czasu do czasu zmieniać i posiadać kilka na stanie daje względnie 100% bezpieczeństwa (ja stosuję cytaty gdzie proszę o przepisanie dokładnie np 4 słowa w cytacie - zmieniają się cytaty oraz które słowo ma zostać przepisane) - oczywiście tutaj też są gotowe skrypty do wykorzystania

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem znaleźć do wordpressa wtyczki zadającej pytania sprecyzowane ale przy okazji znalazłem coś takiego:

https://www.botproof.com/wordpress.html

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zrobić captha obrazkowe czyli obrazek składający się z czterech twarzy obok siebie losowo dopieranych pod względem płci z pewnej puli twarzy. Zadaniem usera jest wpisanie w jakiej kolejności występują np KMMK i IMHO żaden łamacz sobie z tym nie poradzi, bo nie jest wstanie rozróżnić czy twarz jest kobiety czy mężczyzny, a człowiek rozpozna bez problemu.

facecaptha.gif

----

facecaptha2.gif

----

facecaptha3.gif

----

facecaptha4.gif

Do tego twarze mogą być pod skosem, do góry nogami itd...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion, podany przez Ciebie sposób jest słaby, ponieważ kombinacji jest niewiele.

W taki sam sposób została złamana re-captcha. Skuteczność wynosi kilkanaście procent, ale ataki spamerskie są powtarzane...

Wydaje się, że na najlepszym do tej pory zabezpieczeniem pracuje Google - mają wstawić małe "puzzle", w których trzeba będzie poobracać myszką małe obrazki tak, by otrzymać z nich jeden duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giker@A czemu bot miałbym sobie z czymś takim nie poradzić?

A czemu miał by sobie poradzić - potrafi rozpoznać rysy twarzy zwłaszcza tak małej :)

@dMien - Nie wiele kombinacji...

To sobie oblicz ile jest możliwych kombinacji już dla 4 postaci do tego dodaj blokadę na 1 sekundę na żądanie i na IP po iluś błędnych próbach więc system atakujący musiał by całą wieczność wykonywać żądania tracąc przy tym swoją efektywność.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 4 to faktycznie niewiele, ale bez większego problemu dla usera możne być z 6 - 8 twarzy i tak łatwiej przepisać je niż z re captha które są tak nieczytelne, że czasami trzeba wiele razy próbować. Jak dojdzie do tego blokada na IP to stanowi całkiem dobre zabezpieczenie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne.... Są też roboty dachowe, roboty budowlane, i inne rodzaje robót :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 4 to faktycznie niewiele, ale bez większego problemu dla usera możne być z 6 - 8 twarzy i tak łatwiej przepisać je niż z re captha które są tak nieczytelne, że czasami trzeba wiele razy próbować. Jak dojdzie do tego blokada na IP to stanowi całkiem dobre zabezpieczenie.

Myślę że roboty nie walą z jednego IP. :)

Fakt, dla 6 twarzy to już jest bardzo dużo zachodu dla robota, a przy 8 to tragedia.

Wpisujesz wiele razy re-catpcha? Ja nie pamiętam, czy kiedykolwiek musiałem zgadywać więcej niż dwa razy. Re-captcha ma jakąś tam tolerancję błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz wiele razy re-catpcha? Ja nie pamiętam, czy kiedykolwiek musiałem zgadywać więcej niż dwa razy. Re-captcha ma jakąś tam tolerancję błędu.
Źle to ująłem - musiałem pobierać inną kombinację, bo z obecnej nie mogłem odczytać. A co do błędu to nie miałem blokady wpisując złe kody, a tyczy się to recaptchy w seo katalogach Generała.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion, ale mi chodzi o to, że jak ktoś będzie chciał napisać robota dla takiego systemu to najpierw pobierze wszystkie obrazki i je ponazywa M i K, a później robot już tylko je porównuje. Mimo wszystko to zabezpieczenie byłoby skuteczne, ale tak jak pisałem wcześniej - dlatego, że jest autorskie i unikalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności