Skocz do zawartości

Sny w pomocy.


Oki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio miałem parę dziwnych snów. Po raz pierwszy poprosiłem na odpowiednim forum o ich interpretację i byłem w szoku jak trafnie ktoś mi odpowiedział. Wszystko się zgadzało. Facet znał tylko mój dziwaczny sen i przełożył go niemal w 90% na moją rzeczywistość. To dużo lepsze niż wróżka :) .

Najgorsze jest to, że sen najprawdopodobniej dotyczył mojej walki o pozycję jednej z moich stron, do pozycjonowania której wynająłem firmę. Czas nagli a ta strona musi być w top3 w przeciągu miesiąca, góra 6 tygodni. Firma pracuje nad nią ponad dwa tygodnie i według mojego snu raczej im się nie uda. Widze, że chłopaki coś robią bo strona się lekko ruszyła. Z jednej strony chciał bym ocenić wyniki ich pracy po 2 miesiącach i podjąć decyzje o dalszej współpracy, a z drógiej, za sprawą mojego snu chciał bym im pomóc. Np. bez ich wiedzy trochę jeszcze na własną ręke strone pokatalogować, lub jakieś inne rzeczy, żeby przyspieszyć wzrost pozycji, ale wtedy będę miał problem z oceną ich skuteczności.

I co tu począć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal kawę na ławę, powiedz że mają być z Tobą szczerzy i niech przedstawią Ci najgorszy i najlepszy scenariusz.

W żadnym wypadku nie próbuj samodzielnie im "pomagać" :lol:

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności