Skocz do zawartości

Metody oszukania SWL


a.k.

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza metoda cloacking, ponoć można też dać user agenta Google i nabić pkt, ale nie próbowalem.

helid ale trzeba sie tez liczyc z tym ze jak admini trafią na taki wałek to moze poleciec nie tylko ta strona ale i całe konto. I teraz pytanie czy warto ryzykowac :)

widzisz to juz zalezy od systemu i jakosci strony

w linkme mozna przypuszczac ze ludzie maja po wiecej niz jedno konto :)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o sposobie sztuczna podstrona :)?

Serwis ma piękna str. główną którą oglądają moderatorzy systemu, a w głębi nasz automat wysyła sztuczne informacje o wyświetleniach nieistniejących podstron + cloacking z podstawianiem DC gdy wejdzie bot systemu.

Tzw. linkowanie na większą skale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy obecnie takie które nadal działają:

- zaremowanie kodu systemu w komentarze html < ! - - kod systemu - ---- - >

- podłączenie domeny głównej na jeden dzień potem odłączenie, zanim system się zorientuje mija paręnaście dni

- podłączenie systemu tylko na stronie głównej, a na pod stronach już nie

- cloaking

- dodanie zbanowanej domeny do systemu

Temat powstal o 8 rano, teraz wieczor, a jak widze nikt z reprezentujacych SWL sie nie wypowiedzial - czyzby wszyscy latali dziury :)

Mogę się wypowiedzieć za e-weblink że tych dziur tam nie uświadczysz, kładziemy duży nacisk różne metody oszukiwania SWL, dlatego w w-weblink strony sa sprawdzane niemal codziennie a nie raz w miesiącu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każde nieprzychylne słowo czy nawet: "bo tak" może polecieć (...)

Za "bo tak" nie, ale za "nie lubie" może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W systemach ostatnio jest modne odejmowanie punktów za linki wychodzące.

Jest też metoda na oszukanie tego - linki można wstawiać bez "https:" np.

<a href="//yahoo.com/">Yahoo</a>

co Google obsługuje, przeglądarki też (to jest zwykły link względny, tylko że względem protokołu a nie domeny), a systemy nie liczą jako wychodzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też metoda na oszukanie tego - linki można wstawiać bez "https:" np.

<a href="//yahoo.com/">Yahoo</a>

co Google obsługuje, przeglądarki też (to jest zwykły link względny, tylko że względem protokołu a nie domeny), a systemy nie liczą jako wychodzący.

hmm probowales tak cos zaindeksowac lub google pokazuje takiego linka w link lub gwt?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności