Skocz do zawartości

Darmowe kody pozwalające na bezpłatne dodanie wpisów do płatnych katalogów


fahofiec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle się nie załapałem.... Trudno ale mam pomysł - dobry i dla zarejestrowanych na tym forum jak i dla samego forum. A gdyby tak ograniczyć dostęp do tego działu (czyli do kodów) niezarejestrowanym?

Tak właściwie to wcale nie chcę niczego ograniczać ale..... jak ktoś chce mieć dostęp do promocyjnych kodów to się zarejestruje bez problemu a jak się już zarejestruje to też bez problemu napisze posta, że wykorzystał kod. Bez rejestracji takiego posta napisać nie może. Sam przed rejestracją tak robiłem - wykorzystywałem kod, nic nie pisałem bo nie mogłem a ktoś mnie pewnie później wyklinał :)

Fotografia, film i strony internetowe - Wrocław, Brzeg Dolny, Wołów, Ścinawa, Lubin. Wideofilmowanie Wrocław. Informacje z Wińska i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle się nie załapałem.... Trudno ale mam pomysł - dobry i dla zarejestrowanych na tym forum jak i dla samego forum. A gdyby tak ograniczyć dostęp do tego działu (czyli do kodów) niezarejestrowanym?

Tak właściwie to wcale nie chcę niczego ograniczać ale..... jak ktoś chce mieć dostęp do promocyjnych kodów to się zarejestruje bez problemu a jak się już zarejestruje to też bez problemu napisze posta, że wykorzystał kod. Bez rejestracji takiego posta napisać nie może. Sam przed rejestracją tak robiłem - wykorzystywałem kod, nic nie pisałem bo nie mogłem a ktoś mnie pewnie później wyklinał :)

Witam serdecznie! Nie wiem czy to jest dobry pomysł, aby ograniczać osobom niezarejestrowanym dostęp do tego działu. Prędzej czy później część z tych osób i tak się zarejestruje, i stanie się częścią społeczności tego forum. Lepiej niech zostanie tak jak jest. Pzdr!

Sprawdź, porównaj: Kredyty Porównanie - porównywarka kredytów i pożyczek bankowych i pozabankowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś liczy na szczęście, to niestety tak jest ;) ja raz w miesiącu (czyli 3 raz) kupuje multikod, sam zdecyduj gdzie, i uważam, że jest to zdecydowanie lepsza opcja, niż ciągłe odświeżanie strony ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis MultiKod do wszystkich katalogów z grupy - katalogi-stron.pl

AASP3NLQ

i jeszcze codziennie do świąt wypuszczę po jednym kodzie

pozdrawiam

Kod nie działa... No, w każdym bądź razie sprawdzałem na dwóch pierwszych katalogach.

Jak ktoś liczy na szczęście, to niestety tak jest ;) ja raz w miesiącu (czyli 3 raz) kupuje multikod, sam zdecyduj gdzie, i uważam, że jest to zdecydowanie lepsza opcja, niż ciągłe odświeżanie strony ;)

Dokładnie! Lepiej od czasu do czasu wydać niewielką kasę na multikody. Ale i tutaj na stronie chętnie korzystam z darmowych, jeżeli jest jeszcze wolny oczywiście. I jest pewna satysfakcja, jeżeli raz na jakiś czas uda się coś "upolować" :)

Sprawdź, porównaj: Kredyty Porównanie - porównywarka kredytów i pożyczek bankowych i pozabankowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była tylko taka bardzo luźna propozycja napisana po kolejnej "klęsce na polowaniu") Upierać się nie będę (bo wyłącznie darmówkami i tak niewiele się zdziała), dodawać w najbliższym czasie też (bo szkoda czasu na pisanie unika - efekt: informacja o nieaktualności kodu :killer: ).

Fotografia, film i strony internetowe - Wrocław, Brzeg Dolny, Wołów, Ścinawa, Lubin. Wideofilmowanie Wrocław. Informacje z Wińska i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa:(

Nieprawidlowy kod lub kod stracił ważność!

edit: spacja mi się na końcu wkradła. bez spacji działa - sorry

Edytowane przez Olszyna-Wroclaw

Maszyny czyszczące | Chemia profesjonalna

Jednocześnie polecamy włoskie myjki ciśnieniowe firmy Maer.

Ponadto sprzedajemy też wózki serwisowe. Zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności