Skocz do zawartości

Darmowe kody pozwalające na bezpłatne dodanie wpisów do płatnych katalogów


fahofiec

Rekomendowane odpowiedzi

Czasowe powiadasz.... Muszę wyszukać o tym informacji, bo szczerze powiedziawszy nie wiem jak takie coś ustawić ;)

Normalnie, wpisujesz w PA tajny kod i podajesz go na forum, że będzie działał np. 2 godziny. Przez ten okres wszyscy go użytkują, tyle tylko, że czasami dziwne strony się trafiają :P .

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za informację. Ja myślałem, że jest jakaś funkcja w SEOKatalogu, która automatycznie by ustawiała ile czasu dany kod ma działać. Ale bym chyba o takiej funkcji wiedział....

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosicie macie :blush: kod do Katalog stron

SameUnikalneOpisy

Ważny do piątku w nocy/wieczorem ;) 22-24

Proszę o same unikalne opisy, nie traćcie swojego, a tym bardziej mojego czasu na wklejanie czegoś co już poszło do 1000 innych katalogów.

Zaplecza przynajmniej niech nie rzucają mocno w oczy, tzn. jak wchodzę na stronę na 2 sec abym się nie zorientował że to zaplecze.

Miłego dodawania :)

Darmowy katalog stron internetowych Katalog stron - Jogurcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosicie macie :) kod do Katalog stron

Zaplecza przynajmniej niech nie rzucają mocno w oczy, tzn. jak wchodzę na stronę na 2 sec abym się nie zorientował że to zaplecze.

Dzięki. Nareszcie jakiś katalog w którym można wybrać sporo kategorii. Ale z tą zapleczówką dopiero teraz przeczytałem :) Może się uda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kategorii to staram się :) Z BL trochę słabo ale będę miał teraz trochę wolniejszego czasu to mam nadzieje że nastukam jeszcze kilka tys :rotfl: Moderować będę już jutro :lol: Za raz polecę wszystko nie chce mi się bawić na tury.

A i ostrzegam to że wpis przeszedł teraz z unikalnym opisem to nie znaczy że za miesiąc nie nie wyleci jak znajdę że ten sam opis poleciał jeszcze dalej to setki katalogów.

Darmowy katalog stron internetowych Katalog stron - Jogurcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności