Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

wielkość bazy niema nic do podmulenia Xrumera, do "podmulenia" maja stosunek między innymi te liczby

kwjwkjew.jpg

i tak dla ścisłości to nie xrumer się podmula, a serwer, łącze na jakim stoi serwer,jest za slaby, po prostu nie daje rady

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wersja 7.0.11 do pobrania w panelu, lista zmian na oficjalnym forum Botmastera - głownie to: poprawiony OCR na recaptcha (JavaScript), texcaptcha, system uczenia się, praca 64 bitowym SO i wiele innych.

Wersja 7.012 niebawem.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam takie zapytanie jak ustawić w harmonogramie zadań że np: mam 100 projektów i lista skończy sie na 70 projekcie, ale nie zaczyna się od nowa, jak zrobić żeby zaczynała się od nowa? Bo użycie "Current position in link database" to skacze do konkrentnej pozycji w bazie linków i tak naprawdę możemy pominąć dość dużo stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onekick - cos namotales. "current position in link database" sluzy do ustawienia pozycji od jakiej ma zaczac postoswac z danej listy, czyli np. od linku nr 15983.

Musisz ustawiac to za pomoca polecen "posting finished" / "change project to" / "start posting from the beggining" itd. Czyli inaczej mowiac - jak skonczy postowac to ma zmienic projekt i zaczac postowac od poczatku.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie i tutaj jest taki mały problem bo załóżmy że dam trochę za wcześnie te metody i lipa bo będzie cały czas wykonywał 1 projekt aż skończy się lista.

Posting finished -> Set current Projekt to: Projekt10

Posting finished -> Start posting grom the beggining

więc trzeba mniej więcej określic gdzie sie lista skończy i te polecenie dać dobrze rozumie? a co w przypadku, gdy np: 5 wcześniejszych projektów nie wykonało się, ponieważ lista się skończyła i zostały pominiętę, da się to jakoś obejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak puszczacie xrumera? z własnej sieci jedziecie, VPN, proxy? serwer?

mam 100Mbit/s z upc czy mogę odpalić rumera na nim? Odpalał ktoś rumera na UPC?

mam VPNa ale średnio chodzi, chyba że ktoś zna dobrego VPNa który chodziłby dobrze na łączu z upc

dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onekick zaawansowani użytkownicy tego softu używają serwerów bulletprrof, mniej zaawansowani VPSy typu tego co mam w stopce + proxy lub VPN, lub jadą na "żywca" i spamują z IP VPSa (prawie zawsze się kocze to wywaleniem z hosting), nigdy w życiu nie odpalałem Xrumera na lokalu.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem będę miał ofertę na VPS i w przyszłości na całe serwery z pozwoleniem na xR w dobrych cenach :( - ale o tym dokładnie dam info na dniach jak wszystko dopniemy na ostatni guzik

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz gwarantować osobiście bezpieczeństwo plików inteligencji i modów? Bo znam i VPSy po 12,99 USD tylko baza wyłożona za parę godzin wypływała do sieci, nie mowie już o sensownych plikach.

Wiec w obecnej sytuacji nie jest problem znaleźć serwer Xrumer-tolerujący, jest problem znaleźć serwer gdzie nie podpieprzą tobie pliki i bazy.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności