Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie macie wyniki na localhoście ?( przy tworzeniu profilów ?)

Nie wiem czy coś z moim kompem nie tak ,ale mam wyniki w tworzeniu profilów na poziomie 20 - 40 linków na minute...Przy łączu 1,5 mbit.

Tworzylem sobie ostatnio profile i na zrobienie profili na ok 2000 forach potrzeba mu było 2-3 h.

Przypadkiem nie poniżej normy ? Jakie wy macie wyniki na localhoście ?

Edit. Przed odpaleniem xrummera sprawdziłem łącze...

Oto wyniki:

8889995.jpg

Edytowane przez dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanko..Jak z legalnością postowania na forach ? Przecież zakładanie tematów na forach w sposób zautomatyzowany nie jest legalne...

Postujecie ile wlezie i nie przejmujecie sie skutkami prawnymi ? Czy też używacie proxy ?( Co znacznie wydłuża czas postowania)

Czy po prostu zakładacie sobie że jeżeli postuje na zagranicznych forach to ich prawo i ewentualne skutki prawne mnie nie dosięgnął w Polsce?

Jak to jest z tą legalnością masowego i zautomatyzowanego postowania na forach ?

Edytowane przez dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zacząłem się zastanawiać nad dedykiem pod xrummera. Co myśłicie o takim sprzęcie ?

https://www.kimsufi.pl/ks/

Pakiet: Q-1T

Quad Core Q6600 4x 2.40+ GHz 4 GB ram Transfer bez limitu

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim łączu :

831715790.png

Jak robisz test łącza rób na połączenie z zagranicą a nie swoim najbliższym serwerem bo po PL masz np 8 MB ale już do innego kraju (głównie francja i usa wynik może być i będzie zapewne dużo gorszy)

831727205.png

Spokojnie wyciągam do 200 000 wpisów na dobę tyle że wiele for niestety ma wirusy i można sobie kuku zrobić jak nie masz antywira który to znów z kolei wpływa na wydajność pracy xRumer i może go skutecznie zwolnić .

Co do samego kimsufi serwer jest OK i bez problemu pociągnie więc można śmiało brać (mini reklama w stopce masz linka ceny delikatnie niższe niż u nich na stronie) - nie zapomni o licencji na windowsa

Edytowane przez Kojotek_OX

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak radzicie sobie z xr na kimsufi ? puszczacie bez proxy? czy tymi proxy ktore xr sam wyskanuje? i jaka liczbe linkow/minute osiagasZ?

Jeszcze nie kupilem ale myśle ze z 300 linków na minute to będzie...Przez proxy się nie opłąca jecahc...Bo zbyt wolno to idzie..Chyba że ma się jakieś płatne proxy..Wtedy ewentualnie jeszcze można...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywalem tego na ovh przez proxy ale jakos tak max 100 linkow na minute widzialem, teraz mam dedyka w izraelu i jade bez proxy i jest 300-600 linkow na minute,

a co do platnych proxy to raz kupilem roznicy miedzy platnymi a zwyklymi nie zauwazylem,

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności