Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza wersja 7.09 już jest dostępna do pobrania, instalować w nowym folderze przed "odpaleniem" skopiować klucz ze starej wersji. Lista zmian jest duża ponad 30, najżeglowniejsze to nowe platformy, znacznie poprawiona skuteczność i inteligencja. Znacznie ulepszony OCR + obsługa nowych captcha.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCR - nawet nie wiedziałem że sa obrazki, które trzeba postawic w pionie :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z użytkowników PIO ma to na swoim forum i bardzo się chwalił ze jest nie do przejechania :D Jest to płatny dodatek do darmowego skryptu forum.

Jeśli chodzi o zmiany bardziej mnie ciesz to rozwiązania co zwiększają przebicie texcaptcha, nowe lokalizacje oczywiście

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - mam takie pytanie a raczej prośbę :) Czy mając XR możecie pobrać obrazki tokenów? Bardzo przydałoby mi się na studia od 10 000 - 1 000 000 tokenów (taki przekrój przez wszystkie skrypty). Bądź może macie inny pomysł jak zrobić sobie bazę obrazków z tokenami.

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapytam tutaj chodź nie spodziewam się odpowiedzi :D

jak zmusić rumera do wysłania formy? forma jest wypełniona poprawnie, nie ma żadnych zabezpieczeń, captchy niczego, prościuteńka forma, w pliku last get pokazana jest prawidłowo wypełniona forma, ale NIE WYSŁANA, żadnych komunikatów o błędach, rumer myśli, że post success,

może ktoś się zna i przede wszystkim da chociaż małego tipsa ;)

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie działa autoryzacja, jak nie wyłączyłeś od wczoraj rumaka to Ci działa, jak wyłaczysz i będziesz chciał włączyć - to nie działą :)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności