Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

VPN zwalnia solidnie, to prawda, ale do końca roku jakoś na tym przeciągnę, bo zaraz po nowym roku porządki z łączem na 100/100 i klasa IP też będzie, a na razie mając tylko 3 IPki nie będę ich orał, bo trochę ich mało jak na razie, dlatego takie kombinacje z VPN. Dzięki MaxPan, na razie ten VPN działa całkiem przyzwoicie, zobaczymy jak szybko mnie z niego wywalą... Jak dobrze pójdzie to może nie przed końcem roku :)

Magik89 w VPSa nie specjalnie chce mi się bawić, bo jak na moje potrzeby serwer z 8 wątkowym prockiem na rurce 100/100 powinien przynajmniej jak na razie wystarczyć, a jestem za leniwy, żeby się dwa razy przenosić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agape - zlaeży o jakim vpn mowisz, przykładowo vpn z anonyms-proxies.net leci nawet po 50 mega.

Ale nie cyberghost. Być może chodzi o ilość równoczesnych połaczeń, ja akurat testowałem go na scrapeboxie i więcej niż 5/2 mega nie poszło na żadnym z dostępnych krajów.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie wywalą przed końcem roku z tego VPN'a co podał MaxPan, to obiecuję przetestować jak ten z anonymous-proxies.net radzi sobie przy XR, a jak nie wywalą to będzie oznaczało, że ten co podał Max jest bardzo dobry jeśli chodzi o wyrozumiałość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Temat trochę poboczny bo raczej chodzi o listę do hrefer`a ...

W jaki sposób rozbijacie frazy na słowa tzn.

Mam frazę: słowo1 słowo2 słowo3 a chcę to rozbić

na:

słowo1

słowo2

słowo3

Z góry dzięki za info.

EDYCJA: MICROSOFT WORD DAJE RADE :)

Edytowane przez ReTop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak pisze agape, a dokladnie obsluga javascript sporo pochlania zasobów, OCR i jeszcze parę rzeczy

Używam wersji wersji 12.0.1

ta wersja mila niewielkiego buga (captcha w SMF, pole URL w niektórych przypadkach złe definiowało się), dla tego Aleks napisał przecież że update do 0.5 jest obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bulletproof, lub jako nie najlepsza opcja szybki VPN zaraz wytłumaczę czemu

Proxy bardzo spowalniają pracę nawet do 80%

Xrumer automatycznie definiuje na którym forum IP ma zbanowane i podkłada swoje, które pobiera z serwera autora uprzednio sprawdzając anonimowość i poprawność działania.

Tylko w takiej konfiguracji szybkość i skuteczność jest największa. Więc XR leci z oryginalnego IP serwera bulltproof a jeśli trafia na serwis gdzie to IP zbanowane, automatycznie podkłada swoje proxy.

W większości serwerów bullet zmiana IP serwera jest darmowa nawet 2-4 razy miesięcznie.

bo sam xrumer watpie by dostarczal proxiaki.

dostarcza i to całkiem całkiem przyzwoitej jakości jak pod posting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
1-2 razy w miesiącu może zaowocować banem ?

może.

Dla osób co jeszcze nie wiedzą muszę wytłumaczyć jak jest z odsprzedaniem licencji. Kupując xR akceptujemy umowę licencyjną w której jest napisane, że odsprzedaż licencji jest zabroniona i będzie skutkować definitywnym banem na cale konto.

Licencja jest przypisana nie tylko do konta na serwisie a również do PayPala, Imienia i Nazwiska, i komutatora ( ICQ lub Skype). Jeśli ktoś wam wmawia, że nic się nie stanie, to delikatnie mówiąc mija się z prawdą.

Konto może i nie zbanują w 5 min, ale zbanują na pewno przy pierwszej okazji ( kontakt z suportem, problemy z kluczem i tak dalej).

Przypominam również, że zgodnie regulaminem PIO ogłoszenia które zawierają tekst o sprzedaży licencji zabronionej do sprzedawania przez autorów, będą usuwane.

Bo po zablokowaniu licencji, będzie plącz na PIO - sprzedający prawdopodobnie nie będzie szybki do zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba jak się kupuje już od razu wyjść z założenia, że może kiedyś w przyszłości się będzie chciało odsprzedać i założyć osobne konto mail / skype/ icq / paypal i później sprzedać cały pakiet z softem i nie ma problemu ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupuje od razu z założenia, że bedzie musiał sprzedać, to chyba lepiej jak w ogóle nie kupi. A licencje już nie jeden z tego forum stracił za rożne kombinacje, również za kupowanie-sprzedawanie na rynku wtórnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi wcześniej, że po zmianie formy licencji można wersje standard instalować 2 razy (https://www.botmasterlabs.net/license/).

Zastanawia mnie to:

** — Business license is bound to one permanent IP. Lite- and Standard-licenses do not have such limitation.

Czyli do wersji biznes jest przypisany jeden IP, a do pozostałych można zmieniać IP - trochę to jakby odwrotnie miało być.

Ale odnośnie mojej wersji - mogę sobie wersje standard zainstalować na 2 różnych serwerach i jednocześnie używać?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności