Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

@Ptaq Google translator jest bardzo pomocny :P

W wersji Business mozna korzystac tylko na jednym IP, wersje lite i stantard nie posiadaja takiego ograniczenia. Standard (czyli taka jaka wszyscy wczesniej mieli) zawsze pozwalala na uzywanie 2 xR na roznych kopiach i zaznaczyc trzeba ze uzywanie to nie to samo co instalacja, mozesz miec zainstalowana na ilu chcesz maszynach tu tez sa limity co do ilosci instalacji na miesiac ale to juz inny temat.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne ograniczenie z tą wersja biznes - bo niby większą liczbę można odpalić... ale na jednym IP. A standard czyli wersja tańsza nie ma tego ograniczenia :huh:

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to ograniczenie wprowadzili ze względu na ograniczenie ilości zrzutek, cena za jedną lickę rumaka w wersji biznes to $180, także o $110 taniej niż standard z pełną funkcjonalnością. Jakby się w 5 osób zrzucić, to śmieszne pieniądze za ten program, ale jest ryzyko, że ktoś coś spieprzy i wszystkie rumaki pójdą w piach przez ban.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła wersja 12.06. Lista zmian na zamkniętym forum autora doszli nowe captcha, silniki forum, księgi gości,zabezpieczenia Ajax na forach już przechodzi. Jest to wersja przejściowa. Duży update OCRa na recaptcha, modcreatora i inne nowości za ok 2-3 tygodnie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym wiszeniem wątków? Ustawiam sobie, żeby przeleciał przez x projektów i zawiesi się na jakimś adresie(tzn. zrobi wszystkie inne, ale jeden wątek wciąż jest aktywny) przez co scheduler nie pójdzie dalej. Nie powinno usuwać tego wątku po jakimś czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam ale po chwili scheduler idzie dalej, u mnie jednak to jest nieznaczny przestój, podejrzewam że łapie timeout'a lub coś u Ciebie, spróbuj zmienić opcje timeout'ów, może pomoże w "Setup of speed <-> success rate." to jest

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam. Jakby łapał timeout to by w końcu wywalił ten jeden wątek. Czasem się ustawi scheduler i wisi jeden wątek kilka godzin i trzeba restart zrobić. Pewnym rozwiązaniem jest to, żeby zamiast wybierać "Posting finished" wybrać "Previous job complete" - wtedy przy tym drugim nie czeka na zakończnie aktywnych wątków i odpala następne zadanie. Można też dodać po tym "pause" na 15min i jak się taki proces zawiesi to po 15 min poleci nowe zadanie i go skasuje.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam autoryzacja w xR ? Zrestartowane i xR i serwery, przeinstalowane wszystko i "Connection error" w pliku host nie mam zadnych wpisow, xR najnowszy czyli 12.0.6 ...

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności