Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero zaczynam prace z prgramem , nikte tez nie jest zainteresowany przeprowadzeniem jakiegos szkolenia wiec chcialem zapytac czy to normalne ze przy zakladaniu profili na drupalu otrzymuje na liscie profili otrzymuje tylko taki raport z linkami

nazwadomeny /user/password?name=DbrjnkdjmnldLEM
nazwadomeny /user/password?name=Dbrjnkdjmnldkr
nazwadomeny /user/password?name=DbrjnkdjmnldEa

gdzie link nie prowadzi do profilu tylko do strony gdzie mozna pnownie przeslac zapomniane haslo, jak probuje sie zalogowac na profil to okazuje sie ze nie ma takiego uzytkownika , czy xrumer nie razi sobie z tym skryptem czy poprostu robie cos zle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na forum BM. Bez moda drupala można tylko komentować, ale jest miejscówek niezmodyfikowanych bardzo mało a te co są zaspamowane.

Zaszłego roku w konkursie BM na artykuły był poradnik jak napisać mod do drupala przy pomocy modcreatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś problem z autoryzacją? Uruchomiłem rumaka, wyskoczyło że nieprawidłowy login/hasło. Zalogowałem się więc na botmasterlabs sprawdzić czy licka nie wygasła przypadkiem, a tutaj mam stronę, jakbym licencji nie posiadał. Screen chyba najlepiej to opisze: https://www.dropbox.com/s/66zq6uce9qx7u5b/Zrzut%20ekranu%202015-06-20%2002.20.52.png?dl=0

To normalne jak licencja wygaśnie? Dawno mi nie wygasła, a kilka mcy temu miałem bug (?), który mi ściągał z konta 2x $10, sporo tych płatności się zrobiło i licencja była na wieeele mcy do przodu opłacona, to anulowałem płatność automatyczną i nie mam tego jak sprawdzić w sumie, bo na stronie nic nie piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ode mnie bo nie sprzedaje list do XR i nie mam zamiaru, ale wiem bo koledzy które zajmują się sprzedażą list profesjonalnie dają w komplecie xsasy, inne pliki. A te listy dodawane do xR przez BM stworzone pod standardowe pliki i aktualną, ogólnodostępna, niezmodyfikowaną bazę tekstowych captcha. Standardowe bazy do xR to bazy podglądowe, dla przykładu. Teraz rozumiesz różnicę? Breja też kiedy handlował listami dawał swoje xasy, standardowa procedura kiedy kupuje się listy od kogoś kto za się na rzeczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdźcie swoje konta na botmasterlabs, wczoraj byla kradzież kont z łatwymi hasłami i loginami w sumie 26 szt ukradli i BM te konta zbanował. Jeśli obecnie w panelu nie macie plików xR a xR nie autoryzuje się, należy skontaktować się z supportem i wymienić hasło na bardziej skomplikowane.

Jeśli w panelu są pliki i xR działa nie trzeba nic robić, nigdzie pisać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności