Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

wczenie sie obudzili z tym drupalem, ja nie wiem czy oni spia cały rok czy jak...

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni od wiosny robią calkowicie nowy soft. Przypisują od zera w zupełnie innej technologii, będzie to zupełnie inny produkt. W tej postaci w jakiej jest teraz xR ma za dużo ograczeń związanych Ajax, Jawa, modyfikacją logiki, inne. Co do drupala to i tak każdy drupale jechał modami z zewnętrznym OCR.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ma ktoś więcej informacji o tym nowym zabezpieczeniu dla MyBB? Dzisiaj wrzuciłem świezą listę kilkudziesięciu tysięcy zidentyfikowanych i wyskoczył komunikat, że jest nowe zabezpieczenie i skuteczność na tej liście może być mizerna (coś w stylu, że mybb ma teraz jakieś połączenie z chmurą i jednoczesne odpytywanie kilku adresów kończy się banem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie banalnie proste i nie jest to chmura teraz w Mybb w domyślnej konfiguracji stoi minimum 15 sekund na wypełnienie formularza rejestracji jako jedna z form zabezpieczenia, są jeszcze inne  nowe zabezpieczenia, ale rumak własnie klęka na tym aktualnie. XseoN przygotowuje update silników i już w formularzu projektu zrobiono pole gdzie można ustawić tą liczbę dowolną. Myślę że w rumaku zrobią to przypisane w pliku logiki i xR będzie hamować na MyBB, ale tak jak mówię są w MyBB i inne kwiatki ale chmury nie ma bo instalowałem nową wersję tydzień temu. Obecnie to chyba najlepiej zabezpieczony skrytp darmowy skrypt forum pod względem botów rejestrujących się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to zabezpieczenie czasowe to było już miesiące temu w sumie, bo ręcznie zakładałem na polskich dużych forach pod sygnaturki jakiś czas temu i mnie na tym łapało właśnie, a rumak leciał jak szalony po mybb. Myślałem, że ten komunikat to coś nowego, tak czy siak się przestraszyłem i listę dorzuciłem do innej i pomieszałem. Później spróbuję same mybb i sprawdzę jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem najnowsze Mybb i nie widziałem nic co jest związane z polęczeniem chmurą, są natomiast to co napisałem i na przykład dolna nazwa pola z captcha, zestawy tekstowych captcha, inne

Hm, to zabezpieczenie czasowe to było już miesiące temu w sumie,

 

było wcześnij ale tarez od razu po instalacji domyślnie ta opcja włączona stoi liczba ( można zmienić) 15 sek, to na softy post-get jest dość skutecznym zabezpieczeniem, teraz musza identyfikować skrypt jako mybb i wypełniać formularz z opcją przywiązania do zegara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat dotyczy stopforumspam, które sprawdza username, email i ip - jednak do jego działa potrzebne jest APIKEY i nie używa go jakiś ogrom forów. Zostało to wprowadzone ponad 1,5 roku temu.

Zabezpiecznie z 15 sek jest domyślne odkąd go wprowadzili - też dobry ponad rok temu i nie jest żadnym zabezpieczeniem, bo zostało źle zaimplementowane. Dobry soft nie musi czekać ani sekundy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój Rumak miał problem z... odczytaniem listy URL'i,  z test.com robił "t  e  s  t . c  o  m", z list harvestowanych Scrapeboxem.

 

Co najlepsze wystarczyło skopiować listy z 1 pliku do 2. i pomogło. Nie wiem dlaczego... :)

Brak czasu na nudne, powtarzalne zadania? Sprawdź szablony Zennoposter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

orientujecie sie czy xR daje sobie rade z keycaptcha albo moze znacie jakikolwiek inny soft ktory sobie radzi ? Bo do serwisow typu antigate chyba sie nie da tego wysylac ?

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie wiecie może czy da się wyłączyć z raportu Successful linki które niby są OK  a w rzeczywistości to linki do formularzy księg gości i komentarzy na blogach?

 

Mam zaznaczoną opcję sprawdzaj po opublikowaniu czy link został dodany, a mimo to raport mam pełen takich linków do formularzy...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dlaczego przy przypisanym na sztywno nicku skutecznosc jest duzo wieksza niz gdy wstawiam w okienko nicki do losowania w synonimach lub tez nicki generowane i nie chodzi tu o kilka procent tylko skutecznosc jest o polowe mniejsza , czy to jakis blad czy poprostu tak to dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość loginu jest określana minimalnymi i maksymalnymi znaczeniami w CMSie i na konkretnej stronie WWW. Należy stosować średnia długość. Dawanie jednego loginu na cały projekt ma ten minus, że po loginie można pozyskać całą bazę zindeksowanych Twoich profili czy postów i można trafić na duplikat kiedy login w miarę "ludzki". W synonimach nigdy ni dawałem, ale generacja w określonej długości działa dobrze i nie wpływa to na skuteczność softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności