Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Czesto neo lub inne dsl wykorzystuje sie jako wydajny vpn lub proxy.

Ciekawe na co PROFESJONALIŚCIE posiadającemu 10 hiperserwerów posiadających po 150 IP każdy dodatkowa zabawa z pojedynczym neo....

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa : podstawowym problem z xrumerem jest ilosc transferu jaki on zuzywa.

Czyżby jednak to był Twój klient na 'blasta', którego zacytowałem ?? Tak bronisz tego NEO.......coś to podejrzane

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnie Ci jeszcze jedna rzecz.

Sa pewne trojany ktore dzialaja jako proxy. Za odpowiednia $ mozesz wynajac np siec 500-1000 takich komputerów. Jeszcze raz odsylam Cie do lektury np. BHW lub kilku innych zagranicznych for.

Nie wiem czy dana osoba blastowala ze swojej maszyny, czy tez z maszyny z zainstalowanym proxy.

wp.pl za wolno dziala jako poczta wiec to na pewno nie bylem ja , widac ze sooba nie do konca zna sie na rzeczy - na wp.pl maile aktywacyjne przychodza ze zbyt duzym opoznieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, ze jest tez wersja cracked. Nie ma softu, ktorego nie daloby sie scrackowac. Jakby ktos wymyslil takie zabezpieczenie to by pracowal dla najwiekszych swiatowych korporacji i zarabial grube miliony dolcow, a nie sie bawil w jakies xrumery :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy mi się wydaje czy licencja jest na pierwsze trzy miesiące, a później 10$ miesięcznie albo 100$ na rok...??

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, na 100% jest dostępna wersja cracked ;) Jak wszystkiego.

chyba jednym z największych mitów seo jest przekonanie, że gdzieć tam na jakimś forum jest zcrackowana wersjua xrumera ;)

Czy mi się wydaje czy licencja jest na pierwsze trzy miesiące, a później 10$ miesięcznie albo 100$ na rok...??

https://www.botmasternet.com/price1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy licencja jest na pierwsze trzy miesiące, a później 10$ miesięcznie albo 100$ na rok...??

https://www.botmasternet.com/price1/

Też czytałam na stronie producenta, tylko chodzi o to, że kiedyś tej opłaty miesięcznej chyba nie było...

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności