Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejszej nocy puściłem "blasta" zcrackowanym demem z bazą 10k linków raportu, który dostałem zamawiając sesję na BHW, efekty wcale nie są złe:

97029073.png

Uploaded with ImageShack.us

tutaj dodaje jeszcze link do pliku z procesu nauki:

https://hotfile.com/dl/68116686/feba892/xas_AI.txt.html

Mógłbyś mi podesłać ten program na maila zasieczna@yahoo.com bo ściągałam go z www.blackhatninjas.com, ale coś mi nie działa,

xas_AI.txt też poproszę bo link mi nie działa. Moja wersja to 5.0.0.747.

Ogólnie dowiedziałam się, że po instalacji muszę:

- podmienić plik LinksList id23.txt, mam bazę 60 MB więc żaden problem

- edytować Test.xml, czyli projekt promowanej strony

- włączyć program przez Resume a nie Start

Czeba też coś zmienić w xuser.ini, ale nie wiem co? Piszą też, że czeba opróżnić katalog Logs, ale też nie wiem po co?

Na standardowej bazie 1000 stron proces dodawania na moim 1 Mb łączu poszedł dość szybko. Linków dodało się około 10, ale mi to starczy bo znalazłam bazę 60 MB, która jak podmieniłam pod LinksList id23.txt to pokazała przeszło 700000 for i ksiąg gości.

Serwer dedykowany nie jest potrzebny. Z tego co widzę to przy jednym projekcie komputer musi po prostu chodzić około 20 - 30 godzin.

Do tej pory robiłam wszystko w notatniku, ale ukazała się już wersja 5.0.12, która co prawda nie dodaje, ale projekt mozna wykonać bardzo komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasieczna ja bym tego na kompie w domu nie odpalał, dostawca neta może się trochę wkurzyć za taka ilość połączeń w tym samym czasie, po drugie ta wersja skrakowana ma trojana i radziłbym to odpalać na np vmware. Po trzecie padłem z beki - "Czeba' :-D

Zapomniałam użyć Worda i tak wyszło.

Wszystko chodzi pod VMware Player na Windowsie XP z dołączoną kartą Wi-Fi na USB, sieć lokalna wyłączona. System zainstalowany jest na pliko partycji i uruchomiony w okienku, więc bezpieczeństwo gwarantowane w 100%. Internet jest za darmo, no bo wiadomo po Wi-Fi, nawet adresu MAC nie trzeba zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, w sumie masz rację - nie obawiam się konkurencji ze strony localhostów na TP.

Całkiem możliwe, że to botmaster wypuścił tą wersję - było tak samo jak wychodziła 4.0 - nagle w sieci się pojawiły cracki 3.0. Miało to na celu promocję rumera.

Jeszcze bardziej uprawdopodabnia to fakt, że siódemka ma 93% postępu wykonania. :D

Edytowane przez cenzura

Ciemna strona mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bana - nauczyłem się. Sprawa była dość "błaha" ale zakończyła się usunięciem licencji - po prostu miałem administrować xrumerem innej osoby - nei wiedziałem, że to nielegalne ale botmaster się zorientował w trakcie rozmowy na icq i po minucie licencja już nie działała :D

Ciemna strona mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle, nie życzę nikomu złego ale takie wolne szerzenie się kopii xrumera nikomu nie służy. Jeżeli nauczysz się nim obsługiwać i kupisz licencję czy dwie to sam będziesz zdenerwowany bo np. wielu noobów zaśmieci fora zmuszając je do zmiany zabezpieczeń.

Ciemna strona mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bana - nauczyłem się. Sprawa była dość "błaha" ale zakończyła się usunięciem licencji - po prostu miałem administrować xrumerem innej osoby - nei wiedziałem, że to nielegalne ale botmaster się zorientował w trakcie rozmowy na icq i po minucie licencja już nie działała :D

a jak jest z licencja na firme? w sumie to bez sensu gdyby tylko jedna osoba miala z niej korzystac?

Edytowane przez eria86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności