Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

kto wie czy nie zrobił może coś takiego istnieje tylko w zamkniętej grupie. a co do zarobków to wiele zależy od samego właściciela softu, na angielskich forach jest sporo wypowiedzi typu "kupiłem ale nie wiem jak go używać" albo "kupiłem ale nie wiem co z tym zrobić" - u nas to raczej nie pojęte ze względu na relatywnie większe koszta (ale popatrzcie co się dzieje np. z OmniADDem ludzie płacą 350 zł i używają programu w tak głupi i nieefektywny sposób jakby dopiero co doznali udaru mózgu).

druga sprawa że ta cała gadanina o xr, bez większego zaangażowania konkretnych osób z dużym doświadczeniem raczej rodzi mity niż podaje fakty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty:

xR - w domu śmiech na sali bo działa za wolno i mało mądre jest to posunięcie

xR - bez odpowiednich modów działa jak działa czyli nie działa i skuteczność jego jest mizerna (jeśli jest jakaś w ogóle)

xR - bez list hmmm to już całkiem porażka mamy soft ale nie mamy co z nim zrobić - umiejętność robienia listy to też sztuka

Podsumowując

xR to narzędzie w odpowiednich rękach i przy odpowiedniej wiedzy bardzo dużo warte w innym przypadku (90% znanych mi osobiście przypadków) kasa wywalona w błoto i niestety ale zaneguję sam siebie jednak lepiej się udać do IT lub ex Dupa_Zbita (sorry już zapomniałem jaki masz nick teraz) i zamówić blasta

PS:

Zachowanie rusków przy sprzedaży samego softu jest jakie jest, soft ma takie a nie inne wady i też zalety - czekanie na wersję 7 hahahah powodzenia od kwietnia jest wskaźnik 93.7% (czy jakoś tak) - opłaty pewnie zaczyna wymagać dlatego że kondycja trochę podupada a 7 miała być i nie ma więc ......

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Botmasterem dało się kiedyś(2007) jeszcze pogadać o spamie i seo. Teraz nie ma czasu nawet dla klientów, którzy zapłacili i czeka się po 3 tyg na licencję + klucze.

Z tego co wiem to on napisał ten program ze swoim kumplem - na początku używali go tylko dla siebie- później zdecydowali się go udostępnić innym. Teraz zatrudniają paru progarmistów do pomocy.

Lenny_ nawet na oficjalnym forum rumera są dziesiątki tematów zrozpaczonych osób - ludzie myślą, że ten program się kupuje i nagle łapie się topy + wpada dużo pieniędzy a to nie jest prawda. Trzeba wyłożyć trochę na serwery i cierpliwie się uczyć obsługi :)

Kojotek_OX - teraz mam taki nick ;)

Edytowane przez cenzura

Ciemna strona mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max mógłbys pomóc tłumaczyć co na niektórych forach rosyjskich chłopaki piszą bo mój poziom języka nie jest aż tak dobry by nie które rzeczy ogarnąć :)

W ogóle mozna by prasówke robić ze świata bo widziałem kolege na forum co po włosku dobrze śmiga - Max rosyjski - musze chyba temat założyc o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenny nie będę tego robić w sylwestra, załatwić to można i 3 - 5 stycznia.

Co to tłumaczenia to służę pomocą jak najbardziej, nie odpłatnie :)

p.s co do bazy Xr to tez można kupić,lub wiadomymi narzędziami po mało robić samemu,ja się nie spieszę,będę grzebać,próbować mam takiego bzika chce to miec i tyle.

zarabiam na życie innym sposobem

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty:

xR - w domu śmiech na sali bo działa za wolno i mało mądre jest to posunięcie

xR - bez odpowiednich modów działa jak działa czyli nie działa i skuteczność jego jest mizerna (jeśli jest jakaś w ogóle)

xR - bez list hmmm to już całkiem porażka mamy soft ale nie mamy co z nim zrobić - umiejętność robienia listy to też sztuka

Podsumowując

xR to narzędzie w odpowiednich rękach i przy odpowiedniej wiedzy bardzo dużo warte w innym przypadku (90% znanych mi osobiście przypadków) kasa wywalona w błoto i niestety ale zaneguję sam siebie jednak lepiej się udać do IT lub ex Dupa_Zbita (sorry już zapomniałem jaki masz nick teraz) i zamówić blasta

PS:

Zachowanie rusków przy sprzedaży samego softu jest jakie jest, soft ma takie a nie inne wady i też zalety - czekanie na wersję 7 hahahah powodzenia od kwietnia jest wskaźnik 93.7% (czy jakoś tak) - opłaty pewnie zaczyna wymagać dlatego że kondycja trochę podupada a 7 miała być i nie ma więc ......

"xR - bez list hmmm to już całkiem porażka mamy soft ale nie mamy co z nim zrobić - umiejętność robienia listy to też sztuka "

Dla tych co nie mają list hotfile.com/dl/39003929/71c8261/xdat.zip.html Mała kawka lub jeden głębszy i ściągnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cyrylicy i Ruskich.

Cyrylica jest do przejścia, kiedyś uczyli tego w polskich szkołach więc prościzna.

Co do Ruskich, to ich mentalność jest taka: spoko, wyluzuj w końcu pociąg pojedzie. Co przemycasz no powiedz ja też chcę zarobić. Jedz nie wąchaj smaczne jest. No i gorzała leje się strumieniami.

Tak, że jak ktoś wpłacił pieniądze z XRumera to go kiedyś dostania, a jak serwer padł to go kiedyś postawią na nowo. Czas to pojęcie względne, a tak w ogóle szczęśliwi czasu nie liczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie mają list hotfile.com/dl/39003929/71c8261/xdat.zip.html Mała kawka lub jeden głębszy i ściągnięte.

Ta lista jest go**o warta. Moze z tego wszystkieog wycisniesz max 1% skutecznosci. Wiekszosci stron juz nawet nie ma. Nie ma sie wiec czego spodziewac po tym, co jest za darmo dostepne.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności