Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Wtajemniczcie mnie trochę listy zbieram sobie hreferem oraz za pomoca np scrapeboxa. Po odpaleniu projektów zgarniam zatwierdzone i odśiewam fora do których nie dodało? Zgadza się?

Przypomina mi to budowanie list do sb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomus933: ale to, że wiesz, czy tylko tak Ci się powiedziało???

może jakiś przykład problematyczny, bo osobiście nie mam pojęcia o php (co to w ogóle jest to php???) i boję się zatem, że zbankrutuję przez xr... :)

strasznie mnie zmartwiłeś, Kolego

to rzuć może jakimś poważnym przykładem rosnących kosztów bez znajomości php i jak te koszty maleją, kiedy tę wiedzę posiadasz.

bo rozumiem, że znasz dobrze xr, skoro sprzedajesz blasty i nas tu możesz troszkę wtajemniczyć.

niestety niepokoisz mnie jednocześnie wpisem w sprawie jednej z dodawarek:

"Powiem tak, za pomocą tego narzędzia linkuję 3 strony i uważam że za 45 zł wyniki są rewelacyjne"

bo porównując wyniki tej dodawarki i xr...

...ale może się szybko uczysz dzięki znajomości tego php (10dni) i dlatego jestem takim młotem w xr, że tego php nie znam...

z góry bardzo dziękuję za przykłady, bo wiem, ale nie powiem nas tutaj nie satysfakcjonuje...

edit: jakbyś był łaskaw pochwalić się skutecznością sprzedawanego przez Ciebie blasta... bo chciałbym porównać, czy bardziej się opłaca kupić blasta, czy punkcik w chwalonej dwa tygodnie temu przez Ciebie dodawarce.

Edytowane przez początkujący
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xR'a miałem "kiedyś" okazję używać, i to jest tak, narzędzie na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo proste i intuicyjne w obsłudze, że każdy sobie może sobie nim spamować ile wlezie - owszem, może, ale takie spamowanie jest gó** warte. Bez czasu, umiejętności odpowiedniego edytowania niektórych plików, umiejętności i wiedzy dotyczących zbierania dobrych baz skuteczność narzędzia jest jak to już chyba kojotek napisał bardzo niewielka.

I to jest tak, jeśli ktoś ma 540$ (+ koszta bierzące) na wydanie na testy, spoko, może kupić, może kiedyś tam się zacznie zwracać, (koszty bierzące jak np. dobry serwer bo na łączu domowym to sobie można popatrzeć na program - no chyba że ktoś ma > 40 Mb) - serwery pod rumera (https://xrumer-servers.com/client/index.php , https://bulletproof-web.com/) chyba wiadomo dlaczego takie serwery, pierwszego lepszego kupić nie można bo od razu zostanie wykoszony przez providera.

Reasumując, jeśli ktoś ma wolne kilka k, żeby potestować i się nauczyć (wyjdzie albo i nie) to może się skusić, bo jeśli się nie uda, to nawet blastów sobie nie posprzedajecie, może i ktoś kupi ale później nikt nie będzie chciał jeszcze raz usługi która nic nie zrobiła z pozycją jego strony a tylko zbudowała troche spamiarskich linków w Y.

A jeśli ktoś chce na to wydawać "ostatnie" pieniądze, to nie radze, raz na jakiś czas kupić blasta chociażby u IT (skuteczność) i głowa spokojna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności