Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi wytłumaczyć czym są serwery bulletproof i co dają w porównaniu do normalnych serwerów?

abuse@bulletproof.com > /dev/null

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serwerami zawsze jest kłopot - są drogie(bulletproof). NA zwykłych serwerach po kilku dniach dają bany(obciążenie łącza 100% cały czas, skargi włascicieli for, charakter programu).

Możecie mi wytłumaczyć czym są serwery bulletproof i co dają w porównaniu do normalnych serwerów?

bulletproof - - to są serwery gdzie ogólnie admini mają w d.. ewentualne skargi napływające zewsząd za używanie zabawek typu xrumer + zazwyczaj są to maszyny przystosowane (np. brak konieczności dokupowania proxy) do tego typu zadań. to tak po krótce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do bardziej doświadczonych:

jaka jest waszym zdaniem najbardziej optymalna konfiguracja serwera dla XR na łączu 10 mb/s ?

zwłaszcza w nawiązaniu do tego cytatu:

I suggest that you dont do 4 GB Ram. The graphics on captchas are small. larger ram stores the content - and less ram flushes itself putting more on cpu

thats my experience

z drugiej strony robiąc antyspam 2GB mogą nie dać rady (?)

Edytowane przez Lenny_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, co do Xrumera:

Czy można nim zakładać profile na określonych skryptach for? To znaczy dajmy na to dziś interesuje mnie tyle i tyle profili na skrypcie SMF, czy tam IP.BOARD, zapuszczam i zakłada tylko na tych konkretnych. I drugie pytanie czy ma możliwość wyeksportowania później tych profili wraz z hasłami do logowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, co do Xrumera:

Czy można nim zakładać profile na określonych skryptach for? To znaczy dajmy na to dziś interesuje mnie tyle i tyle profili na skrypcie SMF, czy tam IP.BOARD, zapuszczam i zakłada tylko na tych konkretnych. I drugie pytanie czy ma możliwość wyeksportowania później tych profili wraz z hasłami do logowania?

jest taka mozliwosc:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam pytania do bardziej doświadczonych o trochę inne rzeczy w związku z programem:

1) czy autor wystawia jakąś fakturę?

2) z tego co wyczytałem, to oprócz początkowych 540$, trzeba płacić 10$ co miesiąc, zgadza się?

3) jak wygląda kwestia instalacji - może być zainstalowany na jednym komputerze/serwerze czy na większej liczbie, jeśli na jednym to czy można bez problemu przenosić licencję na inny komputer czy może trzeba prosić autora o zgodę i ciągnie się to np. miesiąc?

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1 - Nie wystawiają faktur / rachunków

Ad2 - Teoretycznie się zgadza (ostatnio się odgrażał że zacznie ściągać te 10 USD więc może się to zdarzyć że tak będzie)

Ad3 - Można mieć 2 instalacje odpalone jednak wtedy zapomni o przenosinach na inny serwer (po to tak naprawdę jest ta druga licencja) - każde przeniesienie to pisanie o zmianę i nowy klucz i dodatkowo nie możesz zmieniać częściej niż raz na 30 dni, czasem się czeka bardzoooo długo na jakikolwiek kontakt , a czasem w 10 min mam załatwione - ostatnio doszły mnie sygnały że bardzo nie chętnie wydają nowe licencje x2 - ja nie korzystam z tego więc tu nie jestem expertem

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

it_management: więc przepłaciłeś 20$ :)

to co jakaś promocja jest ? Nie dość że dolar leci na łeb na szyje , a po decyzji fed jeszcze bardziej pewnie poleci to takie niespodzianki....ja na dniach kupuje.

Swoją drogą (pytanie do tych co nie używają hrefera do zbierania baz): jak filtrujecie zebrane bazy ? tylko po stopce danego silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności