Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Cena i tak jest ŚMIESZNIE MAŁA za to oprogramowanie. Takie porównanie profesjonalnych narzędzi: Photoshop kosztuje minimum 2 razy więcej, oprogramowanie typu C++ builder od 2 do kilku razy więcej w zależności od wersji, Autocad 5 razy więcej, 50$ w tą czy w tą co za różnica i tak wiadomo że się zwróci. Koszty dedyka i proxy wyjdą o wiele drożej..

Tez tak mysle, biorac pod uwage ze pozadne dodawarki do CL sa w granicach $900 plus 50/mo i to nie liczac proxy czy numerow tel.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jednak nieco inne podejście:

jeśli zaoszczędzę na kupnie 50$ to mam powiedzmy ok. 1 tydzień serwera gratis, w tym darmowym tygodniu mogę zarobić na pracy tego narzędzia N - kwotę dodatkowo mając 50$ w kieszeni mogę tę sumę zainwestować np. małą robotę na Odesku, która też przyniesie mi zyski.

Zatem zaoszczędzone 50$ = N$ z serwera + N$ ze zlecenia na Odesku = N > 50$

po co zakopywać w cudzej kieszeni nawet najmniejsze "talenty"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lenny: Z ciekawości spytam - a napiwki dajesz?

Przepraszam za offtopa ;)

Ajajaj, porobiło się niezłe zamieszanie. Do sieci wyciekł XRumer 5.0.12 pliki i kody aktywacyjne. Jest też lista 16.000 klientów i ich dane osobowe: loginy, klucze, adresy email, strony internetowe i numery telefonów.

Podaj jakieś źródło.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lenny: Z ciekawości spytam - a napiwki dajesz?

Przepraszam za offtopa ;)

Ajajaj, porobiło się niezłe zamieszanie. Do sieci wyciekł XRumer 5.0.12 pliki i kody aktywacyjne. Jest też lista 16.000 klientów i ich dane osobowe: loginy, klucze, adresy email, strony internetowe i numery telefonów.

Podaj jakieś źródło.

Źródło jak podam to zrobi się niezły syf w internecie. Dane wyciekły przez rosyjskie forum.

dane były, usunąłem - wedrowiec

Nie odpowiadam na emaile i priwa! Nie rozpowszechniam danych osobowych ani XRumera!

Edytowane przez wedrowiec
usunięcie dancyh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności