Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

@Blastowiec jak tyle wyciskasz z rumaka to czemu sprzedajesz blasty na 30k profili ? :)

Więcej to może być zdecydowanie za duży skok dla strony.. Lepiej sprzedać kilka takich blastów niż jeden z całej mojej bazy... Po prostu to jest tylko kawałek mojej bazy...

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blastowiec jak tyle wyciskasz z rumaka to czemu sprzedajesz blasty na 30k profili ? :)

Więcej to może być zdecydowanie za duży skok dla strony.. Lepiej sprzedać kilka takich blastów niż jeden z całej mojej bazy... Po prostu to jest tylko kawałek mojej bazy...

xr masz od kiedy? raczej nie od ostatniego padu servera. wiec jakos mi sie nie chce wierzyc ze masz taka ogromna baze, jesli blast to spoko, ale jesli gwarantowane profile to jakos nie do konca wierze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejestr .com zablokował domenę xrumera

Domain Name: BOTMASTERNET.COM

Registrar: DIRECTI INTERNET SOLUTIONS PVT. LTD. D/B/A PUBLICDOMAINREGISTRY.COM

Whois Server: whois.PublicDomainRegistry.com

Referral URL: https://www.PublicDomainRegistry.com

Name Server: NS1.BOTMASTER.NET

Name Server: NS2.BOTMASTER.NET

Status: clientDeleteProhibited

Status: clientHold

Status: clientTransferProhibited

Status: clientUpdateProhibited

Updated Date: 02-dec-2010

Creation Date: 04-jun-2007

Expiration Date: 04-jun-2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego pomaga zmiana pliku hosts o czym pisał eria86

Pozostaje tylko problem z proxy

Ja cały czas pracuję bez prox-ów, na Xr nie potrzebne są proxy jeżeli działa się na profilach... Jeżeli chodzi o hrefa to zupełnie inna sprawa :jezyk1: Potwierdzam, u mnie również działa zmiana w plikach.

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blogach angielskich jest głośno, że aktualizacja będzie za free, ale nowa wersja już droższa od obecnej. Podają również postęp pracy nad 7 i obecnie w zależności od blogu jest to granica pomiędzy 92-97%, a więc całkiem, całkiem.

https://translate.google.com/translate?js=n...Flatest_news%2F

tu masz dokladnie ile % zrobili i nad czym wlasnie pracuja... ale gdybys czytal forum wewnetrzne to pewnie bys o tym wiedzial ;) a nie pisal o 'blogach angielski' ;)

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blastowiec <--------------------

stawiam tezę że nie jesteś w stanie wykonać blasta na 30k realnych profili z linkiem, powiem więcej nie jesteś w stanie wykonać blasta nawet na 25k realnych profilii z linkiem

z chęcią kupię od ciebie blasta na 30k realnych profilii z widocznym linkiem za 400zł jeżeli podeślesz logi

jeżeli się nie zdecydujesz oznaczać to tylko może że nie są do końca prawdziwe twoje przechwałki o wielkość bazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli się nie zdecydujesz oznaczać to tylko może że nie są do końca prawdziwe twoje przechwałki o wielkość bazy

Co prawda zogdze sie z Toba, ze pewno nie da rady dokonac takiego blasta, ale jakby sie okazalo, ze ma taka baze to ja bym jej za 400zl nie sprzedal. Jakbys podwoil kwote to moze bym sie zastanowil, wiec jak Ci odmowi to to niczemu nie dowodzi.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zogdze sie z Toba, ze pewno nie da rady dokonac takiego blasta, ale jakby sie okazalo, ze ma taka baze to ja bym jej za 400zl nie sprzedal. Jakbys podwoil kwote to moze bym sie zastanowil, wiec jak Ci odmowi to to niczemu nie dowodzi.

@Carnagge

dlaczego tylko podwoił a nie potroił? albo nie czterokrotnie większą... skalowanie ceny bez argumentacji niczego nie wnosi

na wschodnich i zachodnich forach płatne blasty poparte są logami, jaki sens jest kupować blast gdzie sprzedający może podać dowolną liczbę profilii do celów promocji bo nie musi się z niej rozliczyć...

chyba nie wierzysz że baza for jaką on twierdzi dysponuje jest spamowana tylko przez niego, takich baz nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie widzialem blasta, ktory mial 30K gwarantowanych profili. Jakbym mial taka baze to bym jej nie sprzedawal, bo wolalbym zostawic dla siebie i bym wiecej zarobil niz to 400zl, ktore bys mi zaplacil za logi. A pozniej by bylo tak, ze sam bys na nia blastowal lub co gorsze sprzedawal blasty i zaraz baza by byla go**o warta.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności