Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie to oczywista oczywistość :D niema co zawracać uwagi, blastowiec na innych forach tez "balstije" podobnie

Po raz kolejny starasz się na mnie siąść. Jak nie przestaniesz to siądę na ciebie. Odczep się gościu ode mnie bo staje się to denerwujące.

Ps. Nie wykonam blasta z mojej całej bazy, gdyż teraz nie mam wolnych slotów... a po drugie to nie sprzedam swojej bazy za takie śmieszne pieniądze... Po to nie podaję raportu, aby nie oddać bazy od tak sobie... Myślę, że ten temat możemy już zakończyć...

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawanie blastów bez raportów to niezła jazda, właściwie to możesz g**** zrobić i kasę inkasować, kto to widział, dziwię się ze ludzie aż tak są naiwni i płacą w ciemno.

I żeby nie było - to powyżej nie do konkretnego usera, ale dla wszystkich "handlowców".

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, damy chłopaku już spokój, wiemy o co chodzi, nie jestesmy dziećmi i wiemy co jest realnie a co nie, co opłaca się a co nie, wiem że dla nie których chodzi o zasady,trudno, ja jak 20 lat temu miąłem 18-tke tez bylem taki :D chyba.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mar_Dal

W sumie to nie wiem kiedy, ponieważ mam teraz całkiem zawaloną ilość fraz do pozycjonowania, a nie będę ukrywał, że jeszcze 2 mln. adresów mam do przefiltrowania. Jak będę miał wolne miejsce, to na pewno odezwę się do ciebie.

Ps. uważacie się za takich staruchów... żałosne...

Dajcie już sobie spokój. Może warto jest nad czymś konkretnym wypowiadać się, a nie nad waszymi niepowierzeniami... Jestem w pełni przekonany, że Ci co posiadają Xr oraz nie używają ich na OVH przez prox-y, czy nawet w domu, to wiedzą, że taka lub nawet większa baza jest bez problemów do uzbierania...

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zal mi was ludzie..Kupiliscie xrummera tylko po to zeby sprzedawać blasty a w rzeczywistości nie wiecie jak na nim zarobić dużo więcej...

A do tego kłócicie się jak 15latki.... Może pora dojrzeć do swojego wieku...

Edytowane przez dawstaw

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności