Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Optymalizował ktoś ustawienia TCP/IP pod Xrumera TCPOptimizerem (albo innym narzędziem lub ręcznie w rejestrze) ?

to chyba podstawa? jesli nie to polecam kazdemu wykonanie tego kroku

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - szukam narzędzia odpowiednika Xrummera ale mniej zaawansowanego - a interesuje mnie zakłądanie profili na forach z ręcznym przepisywaniem capcha znacie takowe narzędzie i gdzie to można kupić.

Za pomoc dziękuję.

https://www.autobacklinkbomb.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrując same profile, jak później trzeba zmienić ustawienia żeby z tych profili puścić posta, na pewno w advanced options należy zmienić na postowanie, ale czy trzeba tez zmienić baze danych z LinksList Z M R E...LinksList ?czy coś innego ?

Edytowane przez benusso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile teraz kosztuje rumer, 540 czy 570 $ ? i z jakiej strony zakupić, bo chce zrobić przelew.

Edytowane przez Rademenes

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam odnośnie rumaka - czy ktoś używa go na swoim kkomputerze nie wykupując serwera? Potrzebny mi ten soft będzie sporadycznie ale bardziej będzie się opłacało kupić niż płacić za blasty, których juz notobene kupiłem dobre 30 sztuk. Czy dobre prywatne proxy załatwi sprawę? Czy lepiej nie kombinować i wykupować dobry serwer? Przeczytałem kilka linków i najtańsze, polecane serwery to koszt około 100 dolców/miesięcznie. Zmieniło się to przez ten czas? Może coś potaniało? Ma ktoś jakiś polecany tani serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sskoczek - bylo walkowane :) wystarczy przeczytac cale 33 strony jak i ja to zrobilem :)

skoro przeczytalem

to Ci powiem

zdarza sie, ze dostawy internetu kaza uzytkownikom xrumer'a wy*/odlaczaja im internet za obciazenie, ktore generuje ten program. paru uzytkownikow o tym pisalo podajac nazwy takich firm jak bodajze upc, aster oraz inne

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl w ten sposób - chce się napić piwa:

1) Kupuje browar;

2) Kupuje skrzynkę piwa, lub idę do pubu;

Nie ma sensu kupować browaru na własne potrzeby chyba, że chcesz zaopatrywać innych piwoszy, puby w piwo :)

Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności