Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze testy za mną i muszę powiedzieć, że skuteczność jest ZNACZNIE większa, jednak szybkość ok. 5x mniejsza ;)

Dodatkowo tak jak kilku poprzedników sam również zostałem zaatakowany XRumerem 7 (w sensie moje forum - nawet jest na podstawowej liście XRumera !!! )

Tu opisałem krótki sposób jak bronić się przed XRumerem 7 i nie tylko nim: https://www.pozycjoner.biz/xrumer-7-jak-sie-przed-nim-bronic/ nic odkrywczego, ale fakt faktem - że od rana średnio co 5-10 min pojawiał mi się na forum nowy spamowy forum. Teraz minęło już 1,5 godziny i ani jednego spamposta :)

Edytowane przez Ptaq

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ptaq

Mam to samo. Wcześniej forum nie do tknięcia - 0 rejestracji spamerów, a sam wczorajszy dzień przyniósł ich dziesiątki ;)

Na razie pomogło zintegrowanie z stopforumspam.com i akismet. Zobaczymy jak będzie... :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tez macie problem, ze doda np 500 pozycji i program się zawiesza ?

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nie rozumiem, po co dodawać sposób na xrumera w wątku o xrumerze?

Nie rozumie po co marudzić, że trzeba szukać nowej captchy w wątku o xrumerze. Nie ma to jak hipokryzja. Zacząć wątek i później kogoś za to zj****ć. Jak czytam Twoje posty to doskonale rozumie skąd się wziął Twój avatar.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam używanie XRa. Zanim kupię chciałbym upewnić się, że nie kupię czegoś czego nie wykorzystam. Mam pytanie odnośnie wykorzystania łącza przez pracujący serwer na łączu minimum 100mbit . Jak wygląda utylizacja łącza podczas zakładania kont, robienia profili i postowania ? Czy też jest w 100% wysycone jak podczas harvestowania ?

Rapidshare to nie wszystko. Tak jak życie bez błyszczyka ma sens.

Lubię czytać ciekawe komiksy z kolorowymi obrazkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rademenes

W jakim sensie zawiesza? Program nie odpowiada, czy po prostu na danej liczbie przestaje dodawać?

Ja mam problem właśnie z tym drugim - przy 50 000 po prostu przestał dodawać i trzeba było zresetować rumaka.

Czekamy na wersje finalną (oby wyszła...).

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz problemów z dostawcą internetu za spam? Jak z proxy kupujesz?

Proxy, VPN lub server BP i już.

Poza tym można działać tylko na profilach a to w sumie żaden spam o ile forum ma otwartą rejestrację.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności