Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Xrumer ogólnie służy do spamowania nie do pozycjonowania chyba że ktoś lubi linki mieć koło viagry i linków do stron gdzie są wirusy i niezły adult (dlatego trzeba umieć z niego korzystać i tworzyć dobrą bazę)

Kiepskie porównanie. Nie chcę zaśmiecać, ale... to na prawdę było kiepskie porównanie ;)

Mam, z ciekawości, nie polecam i nie odradzam, wszystko zależy od jak i kiedy.

100 tys linków w 3 dni -= pasuje ?

Jak to kiedyś było...

100 OK

1,000 OK

10,000 lekko podejrzane = monitorujemy

Co do "O jakości to chyba można zapomnieć"

3 dni -> 3 Copywriterów pisze 90 tekstów, 90*100 przez synonimizacje 9000 tekstów.

Ok, 4 Copywriterów? Wydatek na 4 rzędu, 4*1,5zł*30=180zł

Sumując: Bez problemu osiągalne

100 tys linków w 3 dni -= pasuje ?

100 linków - ok

1,000 linków - ok

10,000 linków - podejrzane, monitorujemy

"O jakości to chyba można zapomnieć" | post niżej

4 Copywriterów pisze po 25 tekstów - 100 tekstów, synonimizacja/100 - 10,000 tekstów względnie unikalnych

Koszt: 4*25*1,5=150zł (Dopuszczalny)

Zapraszam do publikacji wpisów w naszym katalogu przeznaczonym do promocji wartościowych stron: katalog firm. Dodatkowe informacje o darmowych katalogach stron znajdziesz w naszym forum SEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem przypadkiem odgrzebujesz wątki z kwietnia, całkiem przypadkiem piszesz o preclarzach i całkiem przypadkiem sprzedajesz arty do precli...

Facet się reklamuje i tyle, czepiasz się :D

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że mało wiesz o xr

nigdy nie pisałem że jestem ekspertem... nie trudno jednak przewidzieć że wartościowe fora które broniły jedynie się re-captchą po najeździe 7 wprowadzą nowe zmiany w procesie rejestracji.

ten temat mówi z kolei o Twoim "zawodowstwie" https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...&pid=790346

e:"200k profili na liście 400k" ;)

Edytowane przez Lenny_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że mało wiesz o xr

nigdy nie pisałem że jestem ekspertem... nie trudno jednak przewidzieć że wartościowe fora które broniły jedynie się re-captchą po najeździe 7 wprowadzą nowe zmiany w procesie rejestracji.

ten temat mówi z kolei o Twoim "zawodowstwie" https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...&pid=790346

e:"200k profili na liście 400k" :)

nie cwaniakuj tylko przeczytaj instrukcje xr,

p.S

tam powinno być 20k, pomyłka z mojej strony

Edytowane przez tomus933
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomus933 Przestań obrażać ludzi które maja o wiele więcej do powiedzenia jak ty, bo wylecisz o wiele szybsze ja się spodziewasz, blastowiec się znalazł ładna pomyłka z 400k na 20 k "prawie" literówka :) widzę w cale nie wiesz o co chodzi

zamiast czytać instrukcje( pisane dla laików) przeczytaj lepiej regulamin PIO

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomus933 Przestań obrażać ludzi które maja o wiele więcej do powiedzenia jak ty, bo wylecisz o wiele szybsze ja się spodziewasz, blastowiec się znalazł ładna pomyłka z 400k na 20 k "prawie" literówka :).

zamiast czytać instrukcje( pisane dla laików) przeczytaj lepiej regulamin PIO

z 400 k 20k profili ? niemożliwe, przy XR 7 z 400k może być najwięcej 1-5% ^^

Edytowane przez Rademenes

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skuteczność na poziomie 15-20% założonych profili z linkiem. Tylko trzeba mieć dobrą listę - bo jak się wrzuci do niej wszystko jak leci to nie ma się co dziwić, że mamy promil skuteczności.

Edytowane przez Ptaq

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skuteczność na poziomie 15-20% założonych profili z linkiem. Tylko trzeba mieć dobrą listę - bo jak się wrzuci do niej wszystko jak leci to nie ma się co dziwić, że mamy promil skuteczności.

piszesz o swiezej sharvestowanej liscie czy juz przefiltrowanej? jesli to pierwsze to gratuluje footprintow, jesli to drugie to przy obecnej predkosci xr7 to masakryczna strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy (najlepiej świeżych). Jak płaciliście za rumaka, paypal? Chodzi mi o to, że admin mi odpisał, że płacąc przez paypal trzeba 7 dni czekać na program (klucz), a za pośrednictwem innych płatności dostęp jest prawie natychmiastowy i trochę mnie to dziwi. Prawda to?

Edytowane przez D_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem tydzien na aktywację konta do pobrania to raz.

Drugie tyle czekałem na aktywację klucza, bym mógł działac na XR. (dlatego długo, bo miałem do wybory czy chcę lic key od xr 5 czy 7)

A ty po opłacie przez paypal. napisz na isq swoje dane na jakie rejestrowałeś sie na botmasterlabs.

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to na stronie jest opisane, ze placac przez PP czeka sie 7 dni.

Po drugie zaloze sie, ze jest to spowodowane wzgledami bezpieczenstwa dla nich. PP to nie jest bank i robi rozne cyrki (mozna sobie poszukac w necie roznych dziwnych historii). Mozna wszac spor i odzyskac kase za kupione przedmioty. Dlatego karza czekac 7 dni, bo pewno jak kasa wplynie na PP to od razu robia wyplate na konto bankowe, jak juz maja kaske bezpieczna to wtedy Ci wysla klucz.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności